Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методологія підвищення надійності систем залізничної автоматики і телемеханіки

Методологія підвищення надійності систем залізничної автоматики і телемеханіки

Назва:
Методологія підвищення надійності систем залізничної автоматики і телемеханіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,94 KB
Завантажень:
481
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Харківська державна академія залізничного транспорту
Разгонов Адам Пантелійович
УДК 656.212.5:658.011:681.3
Методологія підвищення надійності систем
залізничної автоматики і телемеханіки
05.22.08 - експлуатація залізничного транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 1999 р.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі "Електронні обчислювальні машини" Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту міністерства транспорту України
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор Босов Аркадій Аркадійович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, зав. кафедрою
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Соболєв Юрій Володимирович,
доктор технічних наук, професор Ткачов Віктор Васильович,
Національна гірнича академія України (м. Дніпропетровськ),
зав. кафедрою "Автоматизація технологічних процесів";
доктор технічних наук, професор Шафіт Євген Миронович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, зав. кафедрою
Провідна установа
Східноукраїнський державний університет, кафедра транспортних технологій, міністерство освіти України, м. Луганськ.
Захист відбудеться "25"листопада 1999р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 при Харківській державній академії залізничного транспорту за адресою: 310050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту
Автореферат розісланий "22" жовтня 1999 г.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Запара В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертації
Структура і функціональні можливості систем автоматизації і механізації транспортного технологічного процесу усе більше ускладнюються, підвищується їхня відповідальність і роль в удосконалюванні перевізного процесу і забезпеченні безпеки руху поїздів.
У умовах економічної реформи зменшилися інвестиційні можливості доріг у будівництво і реконструкцію систем залізничної автоматики і телемеханіки (зат). Це, у свою чергу, призводить до розширення полігонів доріг із старіючими системами зат, що потребують у ряді випадків іншого підходу до вибору стратегії профілактики і розробки заходів спрямованих на підвищення рівня безпеки й експлуатаційної надійності систем зат. У зв'язку з цим проблема надійності технічних засобів і оптимізації профілактичного процесу залишається однією з актуальних.
У останні роки спеціалістами науки і практики вирішений ряд прикладних питань теорії надійності, технології обслуговування, побудови систем зат і ін. Проте ціле коло задач залишалось невирішеним або зовсім не було порушене. До них насамперед варто віднести питання оцінки впливу відмов систем зат на експлуатаційні показники залізниць і ефективність функціонування систем зат; створення методів наукового обгрунтування стратегії і норм обслуговування з використанням автоматизованих вимірювальних комплексів на базі еом; створення теорії аналізу і синтезу, розширення сфери існування електричних рейкових ланцюгів (рл) при зниженому опору ізоляції рейкової лінії; методики збору й обробки інформації про відмови, обумовлених наявністю періоду приробітки; впливи на рл імпульсних перешкод тягового перемінного струму при ожеледеутворенні на контактній мережі; використання нелінійних властивостей зовнішньої характеристики джерел току, зокрема перетворювачів частоти пч 50/25, для підвищення ефективності рл; підвищення коефіцієнта повернення колійного приймача і захисту станційних лц від помилкового спрацьовування при деяких відмовах рейкової лінії. Усі згадані проблеми напрямки впливають на надійність і ефективність дії систем зат і безпека руху поїздів.
Таким чином, актуальність роботи визначена потребами розвитку методів і засобів підвищення надійності систем зат і безпеки руху поїздів.
Дана робота виконана в рамках державної програми по підвищенню надійності систем зат, планів розвитку галузі, планів ндр союзного міністерства шляхів сполучення й укрзалізниці і дііту в період із 1970 по 1997 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Методологія підвищення надійності систем залізничної автоматики і телемеханіки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок