Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛОДООВОЧЕКОНСЕРВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛОДООВОЧЕКОНСЕРВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛОДООВОЧЕКОНСЕРВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ОГАНЕЗОВ Андрій Володимирович
УДК 658.011.8: 664.8
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛОДООВОЧЕКОНСЕРВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ
ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Поляков Олександр Максимович,
Національний університет харчових технологій,
кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Офіційний опонент - доктор економічних наук, професор
Яценко Володимир Микитович,
проректор Черкаського державного технологічного
університету
кандидат економічних наук, доцент
Драган Олена Іванівна,
Національний університет харчових технологій,
кафедра менеджменту
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил України
НАН України, відділ проблем розвитку
продовольчого комплексу і споживчого ринку
Захист відбудеться “16” червня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий ”15” травня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої ради Марченко В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економіки України викликало появу різних видів перетворень підприємств і як економічних явищ, і як нових економічних категорій (реструктуризація, реінжиніринг, санація). Це обумовлює необхідність відокремити ці явища один від одного та адаптувати теоретичні і практичні підходи зарубіжних вчених до умов України. Реструктуризація є найбільш поширеною формою перетворення підприємств в умовах трансформації економіки України. Її необхідність в умовах перехідного періоду вочевидь була зумовлена потребою адаптувати діяльність окремих підприємств до загальних макроекономічних змін. Але і сучасні умови розвитку економіки країни, коли середовище підприємств суттєво ускладнилось та визначається швидкоплинними змінами, необхідність в перманентної превентивної реструктуризації не зменшується. До того ж майже 50% підприємств із промислової переробки плодів та овочів станом на 2004 р. все ще залишались збитковими.
Дослідженнями проблем трансформації економіки України та відповідними перетвореннями підприємств займалися багато вітчизняних вчених, серед яких А. П. Гайдуцький, В. М. Геєць, Л. В. Дейнеко, І. І. Лукінов, Т. Л. Мостенська, О. М. Поляков, П. Т. Саблук, В. М. Яценко та ін. Але реструктуризація в цих працях здебільшого розглядалась в контексті загальних перетворень підприємств. Дослідження різних аспектів реструктуризації в роботах М. Д. Аістової, І. М. Акимової, Т. Г. Беня, О. І. Драган, С. Б. Довбні, В. В. Лавриненка, І. І. Мазур, О. Й. Саврука забезпечили поступове становлення основних позицій цієї нової економічної категорії. Але єдина точка зору, навіть на таке принципове питання, як визначення суті реструктуризації, остаточно все ще залишається несформованою. Все це обумовлює актуальність дослідження. На сьогодні відсутні комплексні дослідження по реструктуризації підприємств конкретних галузей. Вибір для дослідження в якості обєкту реструктуризації підприємств плодоовочеконсервної промисловості обумовлювався як тим, що саме зараз відбувається структурування ринку виробництва та споживання плодоовочеконсервної продукції, на відміну від інших галузей харчової промисловості (хлібопекарська, кондитерська, пивобезалкогольна), де процеси структурування майже закінчилися, так і тим, що в цілому економічних досліджень у сфері промислової переробки овочів та фруктів недостатньо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ПЛОДООВОЧЕКОНСЕРВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ПРОЦЕСІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок