Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МІЦНОСТІ ЗНОСОСТІЙКИХ СТАЛЕЙ СИСТЕМИ C-Cr-Mn-Ti-Si

ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МІЦНОСТІ ЗНОСОСТІЙКИХ СТАЛЕЙ СИСТЕМИ C-Cr-Mn-Ti-Si

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МІЦНОСТІ ЗНОСОСТІЙКИХ СТАЛЕЙ СИСТЕМИ C-Cr-Mn-Ti-Si
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Петренко Андрій Миколайович
УДК 621.791.92.042:669.018.25
ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МІЦНОСТІ ЗНОСОСТІЙКИХ СТАЛЕЙ СИСТЕМИ
C-Cr-Mn-Ti-Si
Спеціальність 05.02.01. – Матеріалознавство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській інженерно-педагогічній академії (УІПА) Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Кальянов Владислав Миколайович, професор кафедри „Зварювального виробництва” Української інженерно-педагогічної академії, м. Харків
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор Скобло Тамара Семенівна, Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри ремонту тракторів автомобілів та сільськогосподарських машин, академік ІАУ.
кандидат технічних наук, доцент Тарабанова Валентина Павлівна, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри технології металів та матеріалознавства.
Провідна установа: | Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, Міністерства освіти і науки України, м. Харків, кафедра матеріалознавства і термічної обробки металів.
Захист відбудеться 31 травня 2007 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .059.01 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою:
61002 м. Харків ГСП, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Автореферат розісланий 25 квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, І.В. Кіяшко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливим напрямком машинобудування є підви-щення технічного рівня, якості і надійності вироблюваних машин і їх експлу-атаційної довговічності.
Дослідження, які спрямовані на зниження енерго- і ресурсозатрат при від-новленні деталей, що інтенсивно зношуються, при одночасному підвищенні їх надійності і довговічності, останнім часом стали особливого актуальні.
Проблеми підвищення опору абразивному і ударно-абразивному зно-шуванню деталей і робочих органів машин розв'язується шляхом розробки нових і вдосконалення наявних зносостійких матеріалів, підвищенням якості і продуктивності робіт при відновленні зношених і виготовленні нових дета-лей. Зношування правомірно пов'язане з матеріалом деталей і можливістю управління їх структурою, прогнозуванням і підвищенням властивостей. Найбільш істотне значення для вирішення проблеми має розробка нових високотехнологічних матеріалів, які одночасно з високими показниками зносостійкості, мають ви-соку технологічну міцність, не вимагають термічної обробки, до-бре обробляються.
Великий внесок у цій області зробили: Богачьов І.М., Лившиц Л.С., Курдюмов Г.В., Попов В.С., Фрумін І.І., Филипов М.А., Данильченко Б.В., Самсонов Г.В., Д’яченко С.С., Кальянов В.М., Рябцев І.А., Малінов Л.С. та інш.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в рамках державної бюджетної теми №6118 Української інже-нерно-педагогічної академії “Дослідження і розробка нових ресурсозберіга-ючих технологій, матеріалів і устаткування для зварювання, наплавлення і паяння” №4/3 „Дослідження та розробка конкурентноздатних матеріалів, технологій та обладнання, що забезпечують економію енергетичних та мате-ріальних ресурсів” – в 2003-2006 р., і госпдоговірної теми: “Дослідження і опрацьовування питання заміни порошків для газотермічного напилення фір-ми Кастолін на Українські”
Мета дослідження. Метою роботи є розробка зносостійких економнолегованих сталей системи C-Mn-Cr-Ti-Si, що забезпечують оп-тимальне поєднання зносостійкості і технологічності відновлюваних деталей для умов інтенсивного абразивного зношування.
Об'єктом дослідження в даній роботі є процес відновлення і зміц-нення деталей нанесенням зносостійких шарів методом наплавлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МІЦНОСТІ ЗНОСОСТІЙКИХ СТАЛЕЙ СИСТЕМИ C-Cr-Mn-Ti-Si

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок