Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: РОЗВИТОК КООРДИНАЦІЙНИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

Загрузка...

РОЗВИТОК КООРДИНАЦІЙНИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
РОЗВИТОК КООРДИНАЦІЙНИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПЕТРЕНКО ГАННА КОСТЯНТИНІВНА
УДК 37.022. – 796.012.2
РОЗВИТОК КООРДИНАЦІЙНИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ
5-6 КЛАСІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ
24. 00. 02 - фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання та спорту
Рівне – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Миколаївському державному педагогічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент
Ямницький Вадим Маркович,
Рівненський державний гуманітарний університет, доцент кафедри психології.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Дубогай Олександра Дмитрівна,
Національний педагогічний університет
ім. М.П.Драгоманова,
завідуюча кафедрою фізичного виховання
кандидат наук з фізичного виховання і спорту Маляренко Ірина Валентинівна,
Херсонський державний педагогічний університет, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання
Провідна установа: Львівський державний інститут фізичної культури, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “28” жовтня 2002 року об 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 47.053.01 у Рівненському державному гуманітарному університеті за адресою: 33028, м. Рівне , вул. С.Бандери, 12.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Рівненського державного гуманітарного університету за адресою: 33000, м. Рівне,
вул. Остафова, 31.
Автореферат розісланий “27” вересня 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осьмак Л.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Оновлення змісту освіти є однією з найважливіших передумов успішного реформування і модернізації вітчизняного фізичного виховання. У Національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті відзначається, що система освіти України має забезпечити: “формування здорового способу життя, розвиток дитячого і юнацького спорту, туризму, залучення до фізичної культури і спорту всіх учасників навчального виховного процесу” (Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті, 2001. - С.6). Розвиток фізичної культури і спорту визначено одним з провідних принципів організації навчально-виховного процесу, показником його відповідності стратегії національної освіти.
Вивчення структури рухової обдарованості, впливу соціальних і біологічних факторів на її формування і розвиток досліджувалось багатьма вченими різних країн світу (Голубєва Е.А., 1960; Бальсевич В.К., Карпєєв В.Г, Мартін Є.Є., 1981; Афонін В.Н., 1991; Абрамова Т.Ф., 1995; Лібін А.В., Лібін В.В., 1995; Волков Л.В., 1997 та ін.).
Однією з найважливіших проблем фізичного виховання дітей і підлітків на уроках фізичної культури є визначення співвідношення педагогічного впливу та рухових можливостей учнів (Бодалєв О.О., 1960; Бальсевич В.К., Карпєєв В.Г., Мартін Є.Є,1981). Натомість найбільш актуальною сьогодні є проблема розвитку координаційних здібностей дітей і підлітків. Практика засвідчує, що відсутність належної уваги щодо розвитку координаційних здібностей негативно впливає на оволодіння учнями певними руховими діями. Відтак, одним з першочергових завдань є розробка системи діагностування координаційних здібностей дітей і підлітків. Зазначимо, що тільки деякі з авторів розглядали проблему розвитку координаційних здібностей дітей та підлітків щодо діагностики та прогнозування їхньої координаційної обдарованості (Грощенков С.С., 1968; Волков Л.В., 1997; Абрамова Т.Ф., 1995), тому проблема координаційної обдарованості дітей та підлітків залишається недостатньо дослідженою.
Отже, актуальність теми дослідження зумовлюється, з одного боку, об’єктивними суспільними потребами в підвищенні професійного рівня фахівців фізичного виховання, які б відповідали вимогам сьогодення, з іншого, необхідністю заповнити прогалини щодо наявності науково обґрунтованого змісту та методики діагностики і прогнозування розвитку координаційних здібностей у дітей і підлітків у процесі навчання.
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗВИТОК КООРДИНАЦІЙНИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ 5-6 КЛАСІВ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок