Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ

МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,40 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Литвиненко Сергій Васильович
УДК 519.876.2:[658.62.011.1:658.62]
МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ
В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Донецьк – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Петренко Володимир Леонідович
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Заруба Віктор Яковлевич, декан факультету управління бізнесом Харківського національного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, (м. Харків)
кандидат економічних наук Філіпов Олексій Владиславович, доцент кафедри економічної кібернетики Донецького державного інституту штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів (м. Київ)
Захист дисертації відбудеться “3” жовтня 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розісланий “31” серпня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах трансформаційної економіки складність управління виробничо-економічними системами (ВЕС) зростає багаторазово. Причиною цього є надзвичайно високий рівень невизначеності, що негативно впливає на ефективність управління ВЕС. У цих умовах дослідження зовнішнього середовища, спрямовані на одержання додаткової інформації і зменшення рівня невизначеності, набувають особливої важливості. Дослідження зовнішнього середовища функціонування ВЕС – основна задача системи управління маркетингом, і від ефективності системи управління маркетингом, таким чином, залежить ефективність управління ВЕС у цілому.
Мета системи управління маркетингом полягає у цілеспрямованому впливі на рівень, час і характер попиту відповідно цілям ВЕС. Для реалізації поставленої мети система управління маркетингом володіє рядом інструментів, що у своїй сукупності становлять комплекс маркетингу, а ефективність системи управління маркетингом обумовлюється ефективністю використання інструментів комплексу маркетингу.
Відповідно до сучасної концепції маркетингу найбільш діючим інструментом комплексу маркетингу є товар, а такі інструменти комплексу маркетингу, як комунікація, розподіл і ціна лише ґрунтуються на особливостях товару. Товарна політика, таким чином, відіграє найважливішу роль у системі управління маркетингом, і від того, наскільки гнучкою й ефективною вона виявиться, залежить гнучкість і ефективність маркетингової політики в цілому. Це й обумовило вибір теми дослідження, яка, безсумнівно, в сучасних умовах є актуальною для вітчизняних виробників.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за матеріалами держбюджетних тем ДонНУ Г-00/54 "Моделювання динаміки виробничо-економічних систем", номер державної реєстрації - 0100U001971 та Г-00/29 “Моделювання інформаційних і інфологічних систем”, номер державної реєстрації 0100U001967.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка комплексу економіко-математичних моделей формування гнучкої товарної політики, який спрямовано на підвищення ефективності функціонування системи управління маркетингом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ГНУЧКОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок