Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ В РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМАХ З ОПТИЧНИМ КАНАЛОМ ЗВ’ЯЗКУ

МЕТОДИ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ В РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМАХ З ОПТИЧНИМ КАНАЛОМ ЗВ’ЯЗКУ

Назва:
МЕТОДИ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ В РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМАХ З ОПТИЧНИМ КАНАЛОМ ЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,41 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний університет “Львівська політехніка”
УДК 681.3.053+681.324
Яцків Василь Васильович
МЕТОДИ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ В РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМАХ З ОПТИЧНИМ КАНАЛОМ ЗВ’ЯЗКУ
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів–2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Николайчук Ярослав Миколайович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, заслужений діяч
науки і техніки, с.н.с
Боюн Віталій Петрович,
Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України,
завідувач відділу керуючих машин і систем
доктор технічних наук,
Пасічник Володимир Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри інформаційні системи та мережі.
Провідна установа: Вінницький державний технічний університет, кафедра
лазерної та оптоелектронної техніки, Міністерство освіти і науки України, м. Вінниця.
Захист відбудеться “25” травня 2001р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 при Національному університеті “Львівська політехніка” в ауд. 226 головного корпусу за адресою: 79013, м. Львів , вул. С. Бандери, 12.
3 дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “ 24 ” квітня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.П. Ткаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Освоєння масового виробництва мікропроцесорної техніки та значне зниження вартості і габаритів промислових контролерів та телекомунікаційного обладнання створили необхідні передумови для розробки на їх основі систем контролю та керування розподіленими об’єктами.
Правильний вибір ефективних систем кодування є основою для підвищення техніко-економічних показників елементів і пристроїв розподілених комп’ютерних систем (РКС). Важливим фактором є науково обґрунтоване встановлення ефективних областей застосування різних типів кодів, їх взаємозв’язків, способів перетворень повідомлень в різних системах кодування. Застосування однотипної кодової системи при вирішенні задач формування, передавання, цифрової обробки і збереження інформації не завжди доцільне.
Аналіз областей ефективного застосування різних кодів дозволяє їх систематизувати, а також здійснити оцінку їх використання в обчислювальних пристроях на рівнях формування, перетворення та цифрової обробки повідомлень. Важливою проблемою в цьому напрямі є розробка теорії та техніки інформаційних технологій в інших теоретико-числових базисах (в тому числі в базисі Уолша, Хаара, Крестенсона, Крейга та Галуа).
Існує ряд важливих практичних застосувань РКС наприклад в нафтогазовій та енергетичній промисловості побудованих на основі безпровідних комп’ютерних мереж.
В той же час насичення радіоканалів в усіх частотних діапазонах ускладнює реалізацію безпровідних ліній зв’язку, які потребують виділення несучих частот і характеризуються високим рівнем промислових завад.
Сучасні успіхи у розробці напівпровідникових лазерних генераторів і приймачів оптичних сигналів та цифрових процесорів при використанні нових методів кодування цифрових даних забезпечує можливість ефективного використання відкритих оптичних каналів зв’язку, та їх широке застосування в комп’ютерних мережах систем контролю розподіленими об’єктами.
Тому дослідження методів кодування на фізичному рівні, які забезпечують підвищення завадозахищеності, швидкодії, віддалі передавання даних та розробка спеціалізованих обчислювальних пристроїв РКС з відкритим оптичним каналом зв’язку (ОКЗ) є актуальною науково-технічною задачею.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ КОДУВАННЯ ТА ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ПОВІДОМЛЕНЬ В РОЗПОДІЛЕНИХ СИСТЕМАХ З ОПТИЧНИМ КАНАЛОМ ЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок