Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МетодИ реконструкцІЇ районІв 5-ПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ І житловИх БУДІВЕЛЬ масовИх серІй ВЕЛИКОпанельнИх БУДИНКІВ (на ПРИКЛАДІ жиТлоВОго районУ“ ВІДраднИй” в м. КиЄвІ

МетодИ реконструкцІЇ районІв 5-ПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ І житловИх БУДІВЕЛЬ масовИх серІй ВЕЛИКОпанельнИх БУДИНКІВ (на ПРИКЛАДІ жиТлоВОго районУ“ ВІДраднИй” в м. КиЄвІ

Назва:
МетодИ реконструкцІЇ районІв 5-ПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ І житловИх БУДІВЕЛЬ масовИх серІй ВЕЛИКОпанельнИх БУДИНКІВ (на ПРИКЛАДІ жиТлоВОго районУ“ ВІДраднИй” в м. КиЄвІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Тригуб Руслана Миколаївна
УДК 711.432+69.059.25.38.](477)
МетодИ реконструкцІЇ районІв 5-ПОВЕРХОВОЇ
ЗАБУДОВИ І житловИх БУДІВЕЛЬ масовИх серІй
ВЕЛИКОпанельнИх БУДИНКІВ
(на ПРИКЛАДІ жиТлоВОго районУ“
ВІДраднИй” в м. КиЄвІ)
05.23.20 — Містобудування та територіальне планування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Крумеліс Юрій Всеволодович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри міського будівництва і господарства
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Клюшниченко Євген Єлисійович,
Науково-дослідний і проектний інститут містобудування, директор
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Крітов Віталій Олексійович,
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Держбуду України, завідувач відділом огороджувальних конструкцій, будівель та споруд
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства, кафедра міського будівництва і господарства, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 07.06.2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 29.04.2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В процесі соціальних і культурних перетворень, до корінної перебудови економіки і господарської діяльності, що відбуваються зараз в Україні, суттєво зростає загальнодержавне та загальнонаціональне значення проблеми реконструкції міст.
Складність процесів оновлення міст обумовлена тим, що в сфері реконструкції тісно переплітаються складні соціальні, економічні, історико-культурні, архітектурно-естетичні, інженерно-технічні, санітарно-гігієнічні, містобудівні та інші проблеми.
Ефективність вирішення проблеми реконструкції сучасного міста багато в чому залежить від успішного розв'язання питань, пов'язаних з реконструкцією районів масового будівництва 60-70-х років, забудованих типовими 5-поверховими великопанельними будинками, збудованими за нормами і правилами того часу, що не відповідають сучасним вимогам і стандартам.
Питання реконструкції районів 5-поверхової забудови масового житлового будівництва відіграють важливу роль в комплексі дослідження проблем реконструкції сучасних міст не тільки України, а й практично всіх країн Східної Європи.
Загальна площа житлового фонду в п'ятиповерховому великопанельному виконанні складає більше 70 млн. м2, тобто 23% від житлового фонду в містах України. Приблизно кожний четвертий міський житель живе в квартирі будинку, який побудований в той період і потребує на сьогодні підвищення рівня комфорту.
В зв'язку з гострою потребою під час повоєнного періоду в різкому збільшенні обсягів житлового будівництва творчі пошуки архітекторів і будівельників були спрямовані на широке впровадження технологій індустріального домобудування, які характеризуються жорсткою типізацією та уніфікацією не тільки конструктивних елементів, планувальних схем і об'ємно-просторових рішень, а також містобудівних прийомів.
Інтенсивне будівництво в Україні того періоду здійснювалось не тільки в Києві, а також у таких найбільших містах як Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ та інших. Загальна кількість будинків, які побудовані за проектами перших масових серій, складає близько 25 тис. одиниць. З них на будинки 464-й серії припадає 20,54%.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МетодИ реконструкцІЇ районІв 5-ПОВЕРХОВОЇ ЗАБУДОВИ І житловИх БУДІВЕЛЬ масовИх серІй ВЕЛИКОпанельнИх БУДИНКІВ (на ПРИКЛАДІ жиТлоВОго районУ“ ВІДраднИй” в м. КиЄвІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок