Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ МЕТАЛЕВИХ ҐРАТЧАСТИХ БАШТ ВІТРОАГРЕГАТІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ МЕТАЛЕВИХ ҐРАТЧАСТИХ БАШТ ВІТРОАГРЕГАТІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ МЕТАЛЕВИХ ҐРАТЧАСТИХ БАШТ ВІТРОАГРЕГАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,62 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Бусько Максим Володимирович
УДК: 620.91:621.311+624.97.042
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ
ФОРМИ МЕТАЛЕВИХ ҐРАТЧАСТИХ
БАШТ ВІТРОАГРЕГАТІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Горохов Євген Васильович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри металевих конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кулябко Володимир Васильович, Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри металевих, дерев'яних і пластмасових конструкцій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Микитаренко Михайло Олексійович, ВАТ “Український проектний і науково-дослідний інститут
“УкрНДІпроектстальконструкція” ім. В.М. Шимановського”, провідний науковий співробітник відділу науково-технічного розвитку.
Провідна установа: Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, кафедра конструкцій з металу, дерева і пластмас, Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 15 ” грудня 2005 р. о 10:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “ 14 ” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зайченко М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі Україна, як і європейські країни, США, Індія, Канада, Японія тощо, вирішує проблеми енергетичного та екологічного характеру через розвиток нетрадиційних джерел одержання енергії, зокрема вітроенергетики. Відповідно до прийнятої урядом комплексної програми будівництва вітроелектростанцій (ВЕС) розпочато будівництво Донузлавської, Новоазовської, Мирновської та інших ВЕС. При цьому передбачається подальший розвиток галузі з виходом кількості електроенергії, що генерується вітростанціями, на рівень 20...35від загального об’єму, що виробляється в країні.
У сучасній вітчизняній нормативно-технічній літературі не знайшли належного відображення питання, пов'язані з проектуванням ВЕС, розміщенням вітроагрегатів на місцевості, проектуванням несучих конструкцій башт (особливості прийняття конструктивних рішень, співвідношення генеральних розмірів, характер роботи, опис діючих навантажень, їх розрахункові сполучення), а також з їх обслуговуванням. Підходи, що викладені в іноземній літературі, не завжди прийнятні для умов нашої країни і багато в чому недосконалі. Специфічною особливістю експлуатації вітроелектричних установок (ВЕУ) є те, що при підвищенні продуктивності вітроагрегату збільшуються навантаження на башту. З урахуванням того, що на ній розташовується коштовне електрогенеруюче устаткування, до несучої баштової конструкції висуваються підвищені вимоги щодо забезпечення надійності та довговічності.
Таким чином, вирішення задач, пов'язаних із проектуванням башт вітроагрегатів з необхідним рівнем надійності, економічності та забезпечення надійності в період експлуатації є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до державної “Комплексної програми будівництва ВЕС в Україні” (затверджена Постановою Кабінету Міністрів України № від 03.02.1997 р.) і протокольним рішенням робочої зустрічі з представниками науково-технічної громадськості президента НАН України Б.Є. Патона від 23.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ ФОРМИ МЕТАЛЕВИХ ҐРАТЧАСТИХ БАШТ ВІТРОАГРЕГАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок