Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> формування ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ стабільності гальмІвНих властивостей колісних машин при ПРОЕКТУВАННІ

формування ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ стабільності гальмІвНих властивостей колісних машин при ПРОЕКТУВАННІ

Назва:
формування ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ стабільності гальмІвНих властивостей колісних машин при ПРОЕКТУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,19 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Волков Володимир Петрович
УДК 629.017
формування ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ стабільності гальмІвНих властивостей колісних машин при ПРОЕКТУВАННІ
Спеціальність 05.22.02 – автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня доктора технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології машинобудування та ремонту машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Федосов Олександр Сергійович, Сумський національний аграрний університет, завідувач кафедри проектування технічних систем;
доктор технічних наук, професор Гудз Густав Стефанович, національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри експлуатації і ремонту автомобільної техніки;
доктор технічних наук, професор Тернюк Микола Емануілович, інститут машин і систем Мінпромполітики і НАН України, директор.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, кафедра “Автомобілі”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться: 25.05.2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий 23.04.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Наглюк І.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Забезпечення надійності є важливим етапом підвищення технічного рівня і удосконалення якості колісних машин, до групи яких відносяться автомобілі.
Функціональна нестабільність елементів системи “водій – автомобіль – дорожнє середовище” (ВАДС) є причиною параметричних і, у кінцевому рахунку, функціональних відмовлень, що призводять до значного матеріального збитку і людських жертв.
Актуальність теми. Важливу роль у забезпеченні активної безпеки колісних машин відіграє багатофункціональне гальмове управління.
Гальмові властивості колісних машин є важливим чинником, що забезпечує безпеку дорожнього руху. Досвід експлуатації показує, що при проектуванні необхідно не тільки забезпечити відповідність показників ефективності гальмування і курсової стійкості колісних машин у момент виходу з конвеєра заводу, але й створити умови для збереження цих показників у плині всього періоду експлуатації.
Стабільність гальмових властивостей у плині всього періоду експлуатації забезпечує необхідний технічний рівень і конкурентноздатність колісних машин. Відповідність цих властивостей пропонованим вимогам можна забезпечити при прогнозуванні на стадії проектування розвитку вимог до гальмових властивостей як нових машин, так і машин, що перебувають в експлуатації.
Стабілізація гальмових властивостей колісних машин може здійснюватися як за рахунок застосування різних автоматичних пристроїв (регуляторів гальмових сил, антиблокувальних систем, а також нових систем динамічної стабілізації курсового кута при заносі в процесі гальмування), так і за рахунок створення вузлів й агрегатів гальмового управління зі стабільними вихідними характеристиками.
На жаль, у даний час не одержало розвиток питання управління на стадії проектування функціональною стабільністю системи ВАДС у режимі гальмування. Цьому перешкоджає недостатня вивченість функціональної стабільності елементів ВАДС, взаємозв'язку цих елементів у режимі гальмування, а також – відсутність необхідних критеріїв оцінки і нормативних вимог.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася:
-
відповідно до постанови Національної ради з питань безпеки життєдіяльності населення №3 від 25 грудня 1997 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 



Реферат на тему: формування ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ стабільності гальмІвНих властивостей колісних машин при ПРОЕКТУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок