Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В РОСЛИННИЦТВІ

ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В РОСЛИННИЦТВІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В РОСЛИННИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,42 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Погребняк Наталія Миколаївна
УДК 631.162:633
ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ
В РОСЛИННИЦТВІ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет, професор
кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний
університет, завідувач кафедри обліку і аудиту
в сільському господарстві
б кандидат економічних наук, доцент
Дерій Василь Антонович,
Тернопільська академія народного господарства,
професор кафедри бухгалтерського обліку та
аудиту в сільському господарстві
Провідна установа – Одеський державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту,
м. Одеса
Захист відбудеться “17” квітня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.01 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус 4, к.41.
Автореферат розісланий “14” березня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ході подальшого розвитку ринкових відносин та в період реформування вітчизняної системи бухгалтерського обліку особливого значення набувають питання належного інформаційного забезпечення внутрішніх користувачів сільськогосподарських підприємств для ефективного управління виробничими процесами, створення власної конкурентної позиції та забезпечення стійкого фінансового становища на ринку. Це потребує докорінної зміни методів управління, підвищує вимоги до бухгалтерського обліку і зумовлює необхідність посилення інформаційної, контрольної, пізнавальної, прогностичної та мотиваційної його функцій у відповідності до потреб приймати завжди обґрунтовані рішення. Для задоволення цих вимог доцільним є створення в вітчизняних сільськогосподарських підприємствах системи управлінського обліку, яка буде забезпечувати одержання інформації, адекватної потребам внутрішніх користувачів підприємства в умовах ринкової економіки, що сприятиме ефективному управлінню витратами виробництва та собівартістю продукції, оптимізації результатів діяльності підприємства з досягненням високої якості та конкурентоспроможності готової продукції.
Необхідність досліджень з організації та методології управлінського обліку викликана тим, що потреби внутрішніх користувачів облікової інформації задовольняються в неповній мірі. На сучасному етапі ще недостатньо розроблені наукові положення управлінського обліку, не має практичного досвіду його організації в сільському господарстві, залишається дискусійним питання про місце його в загальній системі бухгалтерського обліку. Ставлення вчених до управлінського обліку неоднозначне, висловлюються різні точки зору та трактування щодо його суті, можливостей використання в підприємстві.
Розвитку теорії та практики організації управлінського обліку на вітчизняних сільськогосподарських підприємствах сприяють праці як вітчизняних, так і зарубіжних економістів: О.С.Бородкіна, Ф.Ф.Бутинця, П.С.Безруких, Б.І.Валуєва, С.Ф.Голова, В.А.Дерія, К.Друрі, В.І.Єфіменка, В.Б.Івашкевича, Т.П.Карпової, Г.Ю.Кас’янової, Г.Г.Кірейцева, В.Г.Лінника, С.А.Ніколаєвої, В.Ф.Палія, М.С.Пушкаря, О.Х.Румах, С.А.Стукова, Дж.Фостера, Ч.Т.Хорнгерна, М.Г.Чумаченка, А.Д.Шеремета та інших вчених. Проте здебільшого вчені-економісти розглядають уніфікований управлінський облік, пристосований для всіх галузей народного господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ В РОСЛИННИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок