Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОПОЛІМЕРСІРКОБЕТОНИ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ УМОВ РЕСПУБЛІКИ СУДАН

ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОПОЛІМЕРСІРКОБЕТОНИ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ УМОВ РЕСПУБЛІКИ СУДАН

Назва:
ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОПОЛІМЕРСІРКОБЕТОНИ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ УМОВ РЕСПУБЛІКИ СУДАН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,20 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Аділь Ібрагім Мохамед Ель-Хаг Атіг
УДК 625.855.3
ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОПОЛІМЕРСІРКОБЕТОНИ
ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ УМОВ РЕСПУБЛІКИ СУДАН
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 1998


Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі будівельних матеріалів і виробництва будівельних конструкцій Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри будівельних матеріалів і виробництва будівельних конструкцій.
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Золотарьов Віктор Олександрович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, завідувач кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Хрипун Микола Дмитрович, Донецький ПромбудНДІпроект, відділ хімії і корозії бетону.
Провідна організація: Одеська державна академія будівництва і архітектури.
Захист дисертації відбудеться « 23 » грудня 1998 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 при Донбаській державній академії будівництва і архітектури (Україна, 339023, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I учбовий корпус, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 339023, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий «23» листопада 1998 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Шаповалов С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В Республіці Судан побудовано понад 16 тис. км автомобільних доріг з твердим покриттям, із них понад 7 тис. км - з асфальтобетонним. Розрахунковий термін служіння асфальтобетонних покриттів до середнього (4-5 років) і капітального (10-12 років) ремонтів в умовах жаркого (максимальна температура повітря і асфальтобетонного покриття складає 43°С і 76°С відповідно) і вологого клімату (відносна вологість повітря =80%, середньорічна кількість опадів у вигляді дощу - 403 мм) не витримується. Асфальтобетонні покриття схильні до деформацій і руйнувань, із яких найбільш розповсюдженими є колійність та утворення хвиль і вибоїн. Після двох років експлуатації покриття вже потребують ремонту. Після чотирирічного строку експлуатації деформації автомобільної дороги такі, що проїзд транспортних засобів практично неможливий.
Таким чином, увагу слід приділяти підвищенню якості асфальтобетону, який використовується для верхніх шарів дорожнього одягу, що безпосередньо сприймають діяння транспортних засобів і погодно-кліматичних факторів.
Властивості асфальтобетону - композиційного матеріалу з коагуляційним типом контактів - обумовлюються, передусім, якістю органічного в’яжучого і процесами взаємодії на поверхні розділу фаз "органічне в’яжуче - мінеральний матеріал". Бітуми, що застосовуються в Республіці Судан (їх одержують із Аммана, Кувейту і Саудівської Аравії), марок БНД 40/60 і БНД 60/90 характеризуються невеликими температурами розм’якшення, відсутністю еластичності, а також незадовільними адгезійно-когезійними властивостями. Отже, необхідно розробляти такі засоби направленого регулювання якості нафтових бітумів і інтенсифікації процесів взаємодії на поверхні розділу фаз “бітум - мінеральний матеріал”, які б дозволили реалізувати властивості асфальтобетону в покритті.
Метою дослідження є теоретичне і експериментальне обгрунтування одержання довговічних асфальтобетонів для улаштування покриттів автомобільних доріг в умовах жаркого і вологого клімату шляхом встановлення закономірностей формування в них комплексно модифікованої мікроструктури асфальтов’яжучої речовини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОРОЖНІ АСФАЛЬТОПОЛІМЕРСІРКОБЕТОНИ ДЛЯ РЕГІОНАЛЬНИХ УМОВ РЕСПУБЛІКИ СУДАН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок