Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ У НЕСТАБІЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

МОДЕЛІ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ У НЕСТАБІЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Назва:
МОДЕЛІ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ У НЕСТАБІЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,96 KB
Завантажень:
148
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Стасюк Валерій Петрович
УДК 65: 519.876.2
МОДЕЛІ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ У НЕСТАБІЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
 
Донецьк – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Галіцин Володимир Костянтинович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інформаційного менеджменту (м. Київ);
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, декан факультету управління бізнесом, завідувач кафедри економічної кібернетики і маркетингового менеджменту (м. Харків);
доктор економічних наук, професор Ковальчук Костянтин Федорович, Національна металургійна академія України Міністерства освіти і науки України, декан економічного факультету, професор кафедри економічної інформатики та АСУ (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа:
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків)
Захист дисертації відбудеться „18” червня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету
(83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розіслано „16” травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Специфічні умови функціонування перехідної економіки характеризуються високим рівнем невизначеності, що впливає на збільшення ризиків і втрат під час прийняття управлінських рішень. Різкі стрибки характеристик економічного середовища функціонування посилюють і без того кризовий стан суб'єктів господарювання та призводять їх до повної економічної неспроможності і банкрутства, а в масштабах великих промислових комплексів ці явища являють собою істотну загрозу національній економічній безпеці і взагалі стабільності економіки. Впровадження адаптивних технологій управління, які враховують нестабільність економіки і передбачують вивчення характеру змін зовнішніх умов функціонування підприємств, дозволяє знизити втрати і витрати від нерегулярності функціонування підприємств за рахунок організації ефективного прийняття економічних рішень, що актуально як для української економічної системи, так і для інших країн, що здійснюють перехід до ринкової економіки.
Найбільшу актуальність проблеми адаптивного управління підприємствами набувають у розробці стратегічних і оперативних рішень на підприємствах чорної металургії України. Це зумовлене з одного боку динамічним характером розвитку даної галузі, а з іншого – високою мірою залежності вітчизняної економіки від її функціонування. Останнім часом увага до української чорної металургії загострилася за цілою низкою причин. По-перше, внаслідок схвалення в жовтні 1996 року Верховною Радою “Концепції розвитку гірничо-металургійного комплексу України до 2000 і 2010 років”. По-друге, початок сертифікатних аукціонів відкрив реальні можливості для інвестування вітчизняного металургійного комплексу. По-третє, металургійна галузь виробляє більш як половину експорту в ВВП держави.
Частка чорної металургії в рамках української економіки складає за товарною продукцією – близько 15 %, за основними фондами – 13 %, за чисельністю зайнятих – 6 %.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: МОДЕЛІ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ У НЕСТАБІЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок