Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень

Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень

Назва:
Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,05 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
українська державна академія залізничного транспорту
смолянінов михайло юрійович
УДК 69.059.32:624.012
Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі і споруди
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної і будівельної механіки в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, професор
золотов Михайло Сергійович,
професор кафедри будівельних конструкцій Харківської національної академії міського господарства.
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор
СЕМКО Олександр Володимирович, професор кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка;
кандидат технічних наук, доцент
КОПЕЙКО Анатолій Євгенович, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури.
Захист дисертації відбудеться “ 31 ” січня 2008 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 18 ” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованної вченої
ради Г.Л.Ватуля
заГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Великі обсяги робіт з реконструкції і модернізації існуючих будівель та споруд потребують пошуку нових раціональних і економічно обгрунтованих конструктивних рішень. Одним із шляхів вирішення вказаної проблеми є використання акрилових композицій для підсилення, відновлення та ремонту залізобетонних елементів, що характеризується відсутністю складних підготовчих процесів, значним скороченням витрат матеріалів, праці, терміну виконання вказаних робіт.
Запропоновані способи підсилення акриловими композиціями дозволяють швидко і ефективно виконувати роботи з підвищення та відновлення несучої здатності будівельних конструкцій будівель та споруд, які зазнають як статичних, так і багаторазових навантажень. Після підсилення такі конструкції можна вводити в експлуатацію вже через 3...10 годин.
Для успішного застосування залізобетонних елементів, підсилених або відновлених акриловими композиціями, а також виконання розрахунків відповідно до вимог нормативних документів необхідно мати дані щодо міцності, деформативності й витривалості при короткочасних і багаторазово повторних навантаженнях з різними частотами.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за координаційним планом Міністерства освіти і науки України, завдання 21 – “Створення нових технологій і методів механізації, що забезпечують будівництво і модернізацію будівель і споруд”, номер державної реєстрації 0199U004287. Особистий внесок здобувача – участь у розробці проектної документації з підсилення і ремонту залізобетонних конструкцій будівель і споруд.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є визначення міцності, деформативності й витривалості бетонних і залізобетонних елементів, підсилених акриловими композиціями при впливі короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень з високими і низькими частотами. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:
1. Експериментально дослідити вплив товщини підсилюючого шару акрилового полімеррозчину на міцність і тріщиностійкість бетону при розтяганні.
2. Експериментально встановити вплив товщини клейового шару на несучу здатність при розтяганні з’єднаних акриловим полімеррозчином бетонних елементів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Підвищення міцності й тріщиностійкості залізобетонних елементів, підсилених акриловим полімеррозчином, при дії короткочасних статичних і багаторазово повторних навантажень

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок