Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РИНКОВОЇ КОН’ЮНКТУРИ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РИНКОВОЇ КОН’ЮНКТУРИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РИНКОВОЇ КОН’ЮНКТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,64 KB
Завантажень:
327
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Державний вищий навчальний заклад
"Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана"
Скачков Олександр Миколайович
УДК 338.534
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РИНКОВОЇ КОН’ЮНКТУРИ
Спеціальність 08.00.04 "Економіка та управління підприємствами"
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Дугіна Світлана Іванівна,
ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана",
доцент кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Решетілова Тетяна Борисівна
Національний гірничий університет, завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Норіцина Наталія Іванівна
ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана",
доцент кафедри економіки підприємства
Захист відбудеться “18” жовтня 2007р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.03 ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49г, к. 601.
Автореферат розіслано “18” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., професор О.С.Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність теоретико-методичних і прикладних досліджень маркетингового ціноутворення на підприємстві та його особливостей з врахуванням ринкової кон’юнктури зумовлена такими обставинами. По-перше, існуючі теоретичні засади ринкового ціноутворення потребують певного уточнення з позиції вдосконалення цього процесу на підприємстві. По-друге, визначення рівня ціни з урахуванням особливостей реалізації продукції на ринку є складним і трудомістким завданням, що значною мірою пояснюється імовірнісним характером динаміки ринкової кон’юнктури, і тому потребує об’єктивного підходу до вивчення особливостей ринкової ситуації у перспективі. По-третє, необхідність методологічного обґрунтування дії механізму маркетингового ціноутворення обумовлена недостатнім науковим і прикладним забезпеченням процесу формування цінової політики підприємства в сучасних умовах господарювання.
Проблеми формування та реалізації маркетингової цінової політики підприємств досліджуються в роботах А.В.Войчака, С.СГаркавенко, В.В.Герасименко, С.І.Дугіної, І.Л.Єрухимовича, В.ЛКорінєва, Ф.Котлера, Ж.Ж.Ламбена, Я.В.Литвиненка, І.В.Ліпсиця, М.Морріса, А.Ф.Павленка, Є.І.Пуніна, А.О.Старостіної, В.М.Тарасевича, А.Н.Цацуліна. Однак, внаслідок специфіки товарних властивостей сільгосппродукції, попиту на неї, запропоновані ними підходи до управлінню цінами вимагають адаптації до умов ринку України.
Питанням ціноутворення в сільському господарстві присвячені роботи Ю.Я. Гапусенко, Г.С. Головача, О.В. Захарчука, С.Р. Камілова, Г.С Лисогора, але автори в підходах до розробки цін переважно користуються витратним принципом і не враховують індивідуальні особливості окремих споживачів.
Наукові праці П.І. Гайдуцького, Е.В. Зарова, Ю.Я. Лузана, І.С. Плюща, С.М. Рижук, О.М. Шпичака присвячені проблемам адаптації сільськогосподарських підприємств до ринкових умов господарювання на основі маркетингових принципів, проте питання цінової політики висвітлені в них фрагментарно і не надають сільгосппереробникам комплексного інструментарію для розробки обґрунтованої маркетингової цінової політики.
Незважаючи на вагомі здобутки в дослідженні проблеми маркетингового ціноутворення, існуючі методологічні засади не дозволяють в повній мірі комплексно та цілеспрямовано підійти до її вирішення на підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ РИНКОВОЇ КОН’ЮНКТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок