Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення показників якості системи управління Інтелектуальної мережі

Поліпшення показників якості системи управління Інтелектуальної мережі

Назва:
Поліпшення показників якості системи управління Інтелектуальної мережі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЗВ’ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА
ОТРОХ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 621.396:681.5
Поліпшення показників якості системи управління Інтелектуальної мережі
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С.Попова
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Беркман Любов Наумівна
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Балашов Віталій Олександрович,
Одеський науково-дослідний інститут зв’язку, директор
кандидат технічних наук,
Єфремов Валерій Павлович,
Одеська дирекція ВАТ “Укртелеком”,
директор
Провідна установа – Український науково-дослідний інститут зв’язку Державного комітету зв’язку та інформатизації України (м. Київ).
Захист відбудеться “ 23 квітня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 при Одеській національній академії зв’язку ім. О.С.Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна,1 .
Автореферат розісланий “ 9 ” березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Плотніков В.М.
Підписано до друку “20” березня 2004 р. Обсяг 1.9 др.а.
Формат 60х84/16. Зам. 512. Тираж 100
Друкарня Українського науково-дослідного інституту зв’язку,
03680, Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Загальна характеристика роботи
Вступ
Бурхливе вдосконалення інформаційно-телекомунікаційних технологій у другій половині ХХ сторіччя кардинально змінило обличчя світу і привело до принципово нової фази можливостей розвитку людської цивілізації. На порядку денному провідних країн світу постали завдання переходу до нового етапу розвитку суспільства – інформаційного. Україна також оголосила про свій європейський вибір як довгострокову стратегію соціального й економічного розвитку. З метою більш повного використання інформаційно-телекомунікаційних технологій в державі прийнята і діє Комплексна програма створення єдиної національної системи зв’язку, де зазначено, що одним з важливих завдань розвитку телекомунікаційної мережі України є розширення спектру надання інформаційних послуг. Для більш швидкої реалізації вимог ринку інформаційних послуг, досягнення їх глобальної доступності потрібна така архітектура мережі, яка компромісно оптимізувала б діюче устаткування з новими технологіями. Ці вимоги сприяли та визначили створення глобальної інформаційної інфраструктури, платформою якої є концепція інтелектуальних мереж (ІМ). ІМ грунтується на фундаментальній ідеї розподілу функцій комутації та функцій надання послуг, що дозволяє створити глобальну інформаційну інфраструктуру (ГІІ), яка надає можливість користувачам отримати будь-які телекомунікаційні послуги з високою якістю, належною вартістю у будь-якому місці та у будь-який час. Щоб забезпечити такі вимоги необхідна більш гнучка архітектура системи управління ІМ, яка легко підтримала б швидке введення в дію нових послуг та їх підтримку з визначеною ймовірністю на всій глобальній мережі.
ІМ універсальна, володіє різноманітністю функцій, тому може бути побудована на базі будь-якої традиційної мережі, що є важливим аргументом для створення ІМ в Україні. Також універсальні її структура і система управління (СУ).
Система управління ІМ володіє наступними характерними ознаками: великими розмірами; складністю; розвинутими функціональними можливостями; конкурентноспроможністю; строгою вимогливістю до забезпечення захисту інформації; високою надійністю та точністю.
За прогнозом, кількість управляючої інформації в такій системі буде різко зростати зі збільшенням обсягу послуг, що надаються, внаслідок чого система управління може поглинути основну мережу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Поліпшення показників якості системи управління Інтелектуальної мережі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок