Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ФІЛЬТРІВ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ МЕТОДОМ ДЕСОРБЦІЇ ГАЗУ З МИЮЧОЇ РІДИНИ

ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ФІЛЬТРІВ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ МЕТОДОМ ДЕСОРБЦІЇ ГАЗУ З МИЮЧОЇ РІДИНИ

Назва:
ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ФІЛЬТРІВ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ МЕТОДОМ ДЕСОРБЦІЇ ГАЗУ З МИЮЧОЇ РІДИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,43 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний авіаційний університет
Желіба Альберт Миколайович
УДК 629.735.064.3:621.928 /045/
ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ФІЛЬТРІВ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ
МЕТОДОМ ДЕСОРБЦІЇ ГАЗУ З МИЮЧОЇ РІДИНИ
05.22.20 – експлуатація і ремонт транспортних засобів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Національному авіаційному університеті.
Науковий керівник: кандидат технічних наук
Гаража Валентин Васильович,
професор кафедри конструкції літальних апаратів НАУ

Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Щепетов Віталій Володимирович,
професор, завідувач кафедрою технології аеропортів та енергоресурсів НАУ.
кандидат технічних наук
Вернигора Володимир Олександрович,
провідний науковий співробітник НДІ
будівельного виробництва.
Провідна організація - АНТК ім. О. К. Антонова Міністерства промислової політики
Захист відбудеться “ 16 ” квітня 2003 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ___Д 26.062.03___________________________ в Національному авіаційному університеті.
Адреса: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету (03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова,1).
Автореферат розіслано 14.03.2003 р.

Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук Запорожець О. І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
Використання робочої рідини необхідного рівня чистоти у функціональних системах повітряних суден (ПС) підвищує ресурс, надійність і безпеку польотів повітряного транспорту, зменшує простої авіаційної техніки. Погіршення експлуатаційних властивостей робочих рідин, обумовлене наявністю забруднень, викликає підвищений знос деталей, відмовлення в роботі вузлів і агрегатів, порушення працездатності функціональних систем. Велика частина відмов ВР (50...60%) припадає на паливні, масляні і гідравлічні системи. Недостатнє очищення робочих рідин викликає 10% відмов у роботі паливних систем і 40% у гідравлічних.
Аналіз літератури показав, що до 90% відмов від загального числа припадає на гідравлічні системи. Використання гідравлічних і моторних олій з недостатнім ступенем чистоти призводить до значного зростання ремонтних і експлуатаційних витрат авіапідприємств. Ці витрати можуть перевищити початкову вартість авіатехніки і призвести до збитків, які обчислюються мільйонами гривень. Проблеми охорони навколишнього середовища і заощадження паливно-енергетичних ресурсів так само зв'язані з забезпеченням чистоти робочих рідин.
Для очищення робочих рідин функціональних систем ПС, технологічних стендів в авіаційній промисловості і на підприємствах ЦА найбільш широко використовуються механічні фільтри зі спеціального паперу металевих сіток і різних пористих матеріалів. Зі збільшенням тонкості фільтрації вартість фільтраційного матеріалу значно збільшується. Якщо вартість м2 нікелевої сітки саржевого плетива, що забезпечує тонкість фільтрації 12...1…1б мкм, складає близько 350 гривень, то вартість м2 пористого матеріалу ФНС-5 при тонкості фільтрації 5 мкм у 15 разів дорожче.
Аналіз статистичних даних експлуатаційного забруднення фільтроелементів в умовах виробництва, експлуатації і ремонту ВР показує, що за час їхнього наробітку на повітряному судні до 50 годин рівень забруднення фільтроелементів може збільшуватися в 3,75 разів.
При цьому тонкість фільтрації фільтрів впливає на рівень перевищення забруднення фільтроелементів при рівному часі їхнього наробітку.
Так, при тонкості фільтрації в гідросистемах 5-7 мкм перевищення нормованого рівня досягає 2.9 разів, а при 12-16 мкм., у 3.1-3.75 разів. У паливних системах при тонкості фільтрації 12-16 мкм рівень перевищення досягає 2.5 разів.
Це викликає необхідність робити часту заміну фільтруючих елементів з метою підтримки заданого рівня чистоти робочих рідин.
За літературними даними, авіаційні підприємства несуть великі витрати на забезпечення фільтрації робочих рідин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: ВІДНОВЛЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ФІЛЬТРІВ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ МЕТОДОМ ДЕСОРБЦІЇ ГАЗУ З МИЮЧОЇ РІДИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок