Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЮ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМКНУТОГО ПРОФІЛЮ РАМИ САМОХІДНОЇ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ КС-6Б

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЮ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМКНУТОГО ПРОФІЛЮ РАМИ САМОХІДНОЇ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ КС-6Б

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЮ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМКНУТОГО ПРОФІЛЮ РАМИ САМОХІДНОЇ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ КС-6Б
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,10 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
СТАШКІВ МИКОЛА ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 631.3:669.539
ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЮ
ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМКНУТОГО ПРОФІЛЮ РАМИ
САМОХІДНОЇ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ КС-6Б
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті
імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Рибак Тимофій Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, проректор з навчально-науково-виробничих комплексів і зовнішньо-університетської діяльності, завідуючий кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Когут Микола Степанович,
Львівський державний аграрний університет, завідуючий кафедри технології металів, м. Дубляни
кандидат технічних наук, доцент
Дідух Володимир Федорович,
Луцький державний технічний університет, завідуючий кафедри сільськогосподарського машинобудування, м. Луцьк
Провідна установа: Харківський державний технічний університет сільського господарства Міністерства аграрної політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 11 ” грудня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д58.052.02 з захисту докторських дисертаційних робіт у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя, 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий “_7_” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ П. В. Попович


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час проблема надійності рамних конструкцій машин актуальна для багатьох галузей машинобудування. В агропромисловому комплексі України дана проблема найбільш гостра: сільськогосподарські машини, агрегати і комплекси працюють у важких рельєфних і кліматичних умовах на жорстких підвісках, основні тримкі елементи яких переважно виготовляються з чорних металів з низькими механічними характеристиками.
У більшості конструкцій сільськогосподарських машин та потужних коренезбиральних комплексів базовою збірною одиницею є тримка рама, яка складає до 40% від металомісткості усієї машини і, у більшості випадків, визначає ресурс її роботи. Тому вже на стадіях конструювання і розрахунку тримких конструкцій сільськогосподарських машин необхідно застосовувати найновітніші досягнення науки про міцність конструкційних матеріалів, зварних з’єднань елементів і компоновки машини вцілому.
Існуючі традиційні методи оцінки міцності та розрахунку ресурсу роботи металоконструкцій не враховують наявність дефектів, як початкових, так і набутих у процесі експлуатації. Тому такий підхід інколи дає хибні результати щодо міцності тримких конструкцій і прогнозованого строку служби машин.
Виходячи з цього, на сучасному рівні проектування сільськогосподарської техніки, зокрема коренезбиральних машин, необхідні розробки більш досконалих методів розрахунку, які враховують реальні умови експлуатації та технологію виготовлення конструкції, а також забезпечують створення певної бази критеріїв оцінки міцності тримких систем, що у підсумку забезпечує їх оптимізацію за тріщиностійкістю при дотриманні необхідного ресурсу роботи.
Розгляду цих актуальних проблем і присвячена дисертаційна робота, яка має важливе народногосподарське значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження за темою дисертаційної роботи виконувалися згідно з науково-дослідною тематикою кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя при виконанні держбюджетної науково – дослідної роботи ДІ 87-2000 “Прогнозування ресурсу роботи типових конструкційних елементів мобільних сільськогосподарських машин” (номер державної реєстрації 0100U000786).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ЗА ТРІЩИНОСТІЙКІСТЮ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАМКНУТОГО ПРОФІЛЮ РАМИ САМОХІДНОЇ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ КС-6Б

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок