Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ ГЛУХИХ ПІДЛІТКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

РОЗВИТОК СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ ГЛУХИХ ПІДЛІТКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Назва:
РОЗВИТОК СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ ГЛУХИХ ПІДЛІТКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,24 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ імені К.Д. УШИНСЬКОГО
 
 
 
 
 
Кучеренко Геннадій Васильович
 
 
УДК 371.037+ 371.044.3+796/799
 
 
 
РОЗВИТОК СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ ГЛУХИХ ПІДЛІТКІВ
У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
 
 
 
13.00.03 – корекційна педагогіка
 
 
 
 
 
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
 
 
 
 
Одеса-2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені
К.Д. Ушинського, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, професор
Шеремет Борис Григорович,
Південноукраїнський державний педагогічний університет
імені К.Д. Ушинського, директор Інституту фізичної культури
та реабілітації, завідувач кафедри дефектології та фізичної
реабілітації.
Офіційні опоненти - доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Засенко В’ячеслав Васильович,
Інститут спеціальної педагогіки АПН України,
заступник директора з наукової роботи;
- кандидат педагогічних наук, доцент
Джуринський Петро Борисович,
Південноукраїнський державний педагогічний університет
імені К.Д. Ушинського, в.о. завідувача кафедри спорту.
Захист відбудеться „22” червня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .053.04 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ніщинського, 1.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського за адресою: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий „21” травня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.А. Копусь
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Демократичні перетворення, що відбуваються в нашій державі, зумовили необхідність суттєвих змін у системі освіти. Національна доктрина розвитку освіти України у XXI столітті, урядова програма „Діти України”, закони „Про виховання дітей та молоді”, „Про освіту”, „Про охорону дитинства” вказують на необхідність вдосконалення системи освіти дітей з дефектами психофізичного розвитку в умовах спеціальних шкіл-інтернатів. Відзначається необхідність забезпечення таким дітям повноцінної життєдіяльності, соціального захисту, умов для максимальної психологічної і соціально-трудової реабілітації та повноцінної адаптації в соціумі (І.М. Бабій, Н.Г. Байкіна, В.І. Бондар, Л.С. Виготський, В.Г. Григоренко, В.В. Засенко, Н.А. Козленко, Н.П. Лещій, В.І. Лубовський, І.М. Ляхова, А.В. Мутьєв, Б.В. Сермеєв, В.М. Синьов, В.В. Тарасун, О.І. Форостян, Б.Г. Шеремет, М.К. Шеремет, М.Д. Ярмаченко та ін.).
При втраті слуху порушується нормальний розвиток просторово-часових параметрів, швидкісно-силових характеристик, параметрів нормального формування і розвитку силових якостей. Зважаючи на це, фізичне виховання повинно бути спрямоване не тільки на підвищення рівня фізичного здоров’я, фізичного розвитку і корекцію його порушень, але й на формування основ здорового способу життя, оволодіння руховими навичками прикладного характеру, розвиток рухових якостей, виховання позитивного ставлення до занять фізичними вправами, що забезпечують готовість до ефективної трудової діяльності, розумової працездатності і розвитку навичок мовленнєвого спілкування (А.Н. Абілова, І.М. Бабій, Н.Г. Байкіна, М.С. Бессарабов, В.І. Бондар, Л.С. Виготський, О.П. Гозова, В.В. Дзюрич, А.І. Дьячков, Б.Т. Долинський, В.В. Засенко, Н.П. Лещій, К.О. Луцько, І.М. Ляхова, А.В Мутьєв, А.О. Костанян, Б.В. Сермеєв, В.М.Синьов, О.І. Форостян, М.К. Шеремет, Ж.І. Шиф).
Проблема корекції розвитку силових якостей школярів із глухотою в сурдопедагогічній теорії і практиці не є новою. Її вивченню присвячена значна кількість наукових досліджень. Водночас учені зазначають, що вона потребує подальшого переосмислення, розробки та конкретизації (І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК СИЛОВИХ ЯКОСТЕЙ ГЛУХИХ ПІДЛІТКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок