Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА РАДІОПРОЗОРИХ ОБТІЧНИКІВ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ З КВАРЦОВОЇ КЕРАМІКИ

НАУКОВІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА РАДІОПРОЗОРИХ ОБТІЧНИКІВ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ З КВАРЦОВОЇ КЕРАМІКИ

Назва:
НАУКОВІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА РАДІОПРОЗОРИХ ОБТІЧНИКІВ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ З КВАРЦОВОЇ КЕРАМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,01 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
Для службового користування
Екз. № _____
РУСИН Михайло Юрійович
УДК 629.73.002: 666.775
НАУКОВІ ОСНОВИ
ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА
РАДІОПРОЗОРИХ ОБТІЧНИКІВ ЛІТАЛЬНИХ
АПАРАТІВ З КВАРЦОВОЇ КЕРАМІКИ
Спеціальність: 05.07.04 – технологія виробництва
літальних апаратів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному науковому центрі Російської федерації ОНВП “Технология” і Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Ромашин Олександр Гаврилович,
ДНЦ РФ ОНВП “Технология”,
Генеральний директор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Божко Валерій Павлович,
Національний аерокосмічний
університет ім. М.Є. Жуковського
“ХАІ”, завідуючий кафедрою
 
доктор технічних наук, с.н.с.
Тітов В’ячеслав Андрійович,
НДЦ “Авіаційні матеріали”
ВАТ УкрНДІАТ, заступник директора
доктор технічних наук, професор
Бичков Сергій Андрійович,
АНТК “Антонов”, головний інженер
 
Провідна установа: ДП “Харківський науково-дослідний
інститут технології машинобудування”
Державного комітету промислової політики
України, м. Харків
Захист відбудеться 23 березня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.04 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “ХАІ” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “ХАІ”, 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
 
Автореферат розісланий 20 лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Корнілов Г.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки у зв’язку з різким підвищенням швидкостей літальних апаратів (ЛА) зростають вимоги до забезпечення теплозахисту, термоміцності і стабільності радіотехнічних характеристик обтічників радіоантен усіх класів ракет і літаків. У зв’язку з цим склопластикові обтічники ЛА, які застосовувались раніше, не забезпечують їх працездатності при швидкостях польоту 5 М, що привело до створення обтічників ЛА з конструкційної кераміки. Специфічні особливості технології виробництва обтічників ЛА з кераміки сприяли виділенню цієї галузі авіаційно-космічної промисловості за кордоном в самостійну, в якій працює понад 70 фірм.
В умовах безперервного зростання обсягу випуску і номенклатури керамічних обтічників ЛА з різними льотно-технічними характеристиками (ЛТХ) весь минулий емпіричний досвід їх технологічної підготовки і самого виробництва став недостатнім для організації великомасштабного мобільного серійного випуску виробів потрібної якості і високої економічної ефективності, які потенційно забезпечує кварцова кераміка. У зв’язку з цим розробка наукових основ технологічної підготовки виробництва обтічників ЛА з кварцової кераміки є актуальною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалась в рамках Федеральної космічної програми, програм: фундаментальних і прикладних НДДКР Міннауки і технологій РФ, “Національна технологічна база”, “Реструктуризація і конверсія оборонної промисловості”, а також понад 20 пошукових, фундаментальних і прикладних тем, внутрішніх і зарубіжних контрактів.
Метою дисертації є розробка наукових основ технологічної підготовки специфічного для авіаційно-космічної галузі промисловості виробництва керамічних обтічників ЛА, які забезпечують створення виробів даного класу, що відповідають сучасним і перспективним світовим вимогам.
Для досягнення цієї мети в дисертації вирішувались такі задачі:
1.
Розробити систему прогнозування експлуатаційних властивостей керамічних матеріалів в обтічниках ЛА, що реалізуються в процесі їх виготовлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: НАУКОВІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА РАДІОПРОЗОРИХ ОБТІЧНИКІВ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ З КВАРЦОВОЇ КЕРАМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок