Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ТОВАРНОГО АСОРТИМЕНТУ ПРЕДМЕТІВ СПОЖИВАННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ТОВАРНОГО АСОРТИМЕНТУ ПРЕДМЕТІВ СПОЖИВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ТОВАРНОГО АСОРТИМЕНТУ ПРЕДМЕТІВ СПОЖИВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,78 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
КРИВУЛЯ ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ
УДК 658.8.011.1
УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ТОВАРНОГО АСОРТИМЕНТУ ПРЕДМЕТІВ СПОЖИВАННЯ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управлiння
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор Козаченко Ганна Володимирівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Азарян Олена Михайлівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу та комерційної справи (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Ткачова Наталія Миколаївна, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу
(м. Донецьк).
Провідна установа – Нацiональний гірничий університет Мiнiстерства освiти i науки України, кафедра маркетингу (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 24 грудня 2003 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ – 34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 22 листопада 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Асортиментна політика підприємства тісно пов'язана з ціновою, інноваційною політикою, політикою управління якістю та логістичними схемами, що використовуються підприємством. При цьому планування асортименту продукції підприємств усіх галузей промисловості, агробізнесу та торгівлі не спирається на уніфіковану методичну базу, а використання існуючих методик передбачає значну міру евристичності, що пов'язано, насамперед, з відсутністю несуперечливих методик розробки асортиментної політики взагалі і структури асортименту зокрема. Методи аналізу товарного ринку, що отримали поширення в практиці, не дають чітких однозначних рекомендацій щодо формування складу і структури асортименту. Більшість розробок досить проста в застосуванні, але ця простота веде до великої кількості результатів моделювання, що вимагає значного досвіду й інтуїції від розроблювача структури асортименту. Це ставить результати планування асортименту в залежність не від якості методики, а від кваліфікації та досвіду плановика. В умовах, коли кількість товарних позицій у номенклатурі інколи досягає десятків тисяч, що є дійсністю функціонування підприємств, які займаються реалізацією предметів споживання, процес обробки інформації, необхідної для планування товарного асортименту, повинен бути уніфікованим, як і сама інформація. Саме уніфікація підходу, виключення зайвої евристичності дозволить здійснювати адекватну термінам змін адаптацію товарного асортименту предметів споживання до кон'юнктури ринку, основними складовими якої є переваги споживачів і діяльність інших учасників ринку. Такі підходи відсутні в існуючій практиці планування товарного асортименту предметів споживання.
Відсутність підходів до планування товарного асортименту продукції кінцевого споживання, які базуються на уніфікованому алгоритмі, що враховує мінливість ринкової кон’юнктури, зумовила вибір теми дослідження та визначила її актуальність.
У роботі отримали подальший розвиток наукові розробки таких вчених як К. Ланкастер, Г. Марковіц, Е. Діхтль, Х. Хершген, В. Юр’єв, М. Портер, Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПЛАНУВАННЯ ТОВАРНОГО АСОРТИМЕНТУ ПРЕДМЕТІВ СПОЖИВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок