Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУХІ БУДІВЕЛЬНІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНІ СУМІШІ З ЦЕЛЮЛОЗНИМ ВОЛОКНОМ

СУХІ БУДІВЕЛЬНІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНІ СУМІШІ З ЦЕЛЮЛОЗНИМ ВОЛОКНОМ

Назва:
СУХІ БУДІВЕЛЬНІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНІ СУМІШІ З ЦЕЛЮЛОЗНИМ ВОЛОКНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,64 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМIЯ
БУДIВНИЦТВА I АРХIТЕКТУРИ
АНТОНЮК НАДІЯ РОМАНІВНА
УДК 666.96:691.175;666.97:519.2
СУХІ БУДІВЕЛЬНІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНІ СУМІШІ
З ЦЕЛЮЛОЗНИМ ВОЛОКНОМ
Спеціальність 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: – заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Вознесенський Віталій Анатолійович,
Одеська державна академія будівництва і
архітектури, завідуючий кафедрою “Процеси та
апарати в технології будівельних матеріалів”.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук Дерев’янко Віктор Миколайович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри “Технологія будівельних матеріалів, виробів і конструкцій”
– кандидат технічних наук, доцент Шинкевич Олена Святославівна, Одеська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри “Будівельні матеріали”
Провідна установа: - Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра технологій будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться “20” квітня 2004 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.01 Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “16” березня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дисертаційної роботи. Основними матеріалами для ремонтних, штукатурних і реставраційних робіт в житлових і цивільних будівлях залишаються композити на основі мінеральних в’яжучих речовин. Важливим напрямком вдосконалення структури їх виробництва є підвищення частки випуску високоякісних матеріалів, використання яких не пов'язано із значними експлуатаційними витратами на утримування, ремонт і відновлення оздоблення.
Сьогодні неможливо представити будівництво без застосування сухих будівельних сумішей (СБС). Їх використання сприяє підвищенню продуктивності праці і якості робіт, зниженню витрат на транспортування і зберігання, скороченню технологічних операцій. Це вигідно відрізняє СБС від традиційних будівельних розчинів. Можливість управління основними властивостями СБС шляхом зміни вмісту різних полімерів і інших модифікаторів, зокрема волокон, створює широкий асортимент таких матеріалів і тим самим дозволяє використовувати їх при виконанні всіх видів робіт (оздоблення, відновлення, теплоізоляція і т.п.) в цивільному, промисловому і спеціальному будівництві.
Введення в склад штучних будівельних матеріалів спеціальних додаткових компонентів – одно з основних напрямків забезпечення якості. Матеріали з числом компонентів більше десяти вже увійшли до практики будіндустрії України – це перш за все СБС, випуск яких перевищив 250 тис. т/рік. Очевидно, що для призначення багатокомпонентних складів і параметрів технології, які забезпечили б вимоги до властивостей суміші і готового матеріалу, необхідні математичні моделі. Вони повинні пов'язувати властивості з великою кількістю факторів виготовлення і умов експлуатації і дозволяти проведення обчислювальних експериментів.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Дослідження виконувалися відповідно до держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки України “Фундаментальні принципи і методи комп'ютерного матеріалознавства при розробці високоякісних композитів для спеціальних будівельних об'єктів” (рег. номер 0103U000509).
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – покращення технологічних і експлуатаційних властивостей штукатурних композицій із сухих сумішей за рахунок раціонального використання в них спеціальних целюлозних волокон.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СУХІ БУДІВЕЛЬНІ ПОЛІМЕРЦЕМЕНТНІ СУМІШІ З ЦЕЛЮЛОЗНИМ ВОЛОКНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок