Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНІКО-ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТРІЛЬЦІВ У СПОРТИВНО-ПРИКЛАДНИХ ВПРАВАХ З ПІСТОЛЕТА

ТЕХНІКО-ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТРІЛЬЦІВ У СПОРТИВНО-ПРИКЛАДНИХ ВПРАВАХ З ПІСТОЛЕТА

Назва:
ТЕХНІКО-ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТРІЛЬЦІВ У СПОРТИВНО-ПРИКЛАДНИХ ВПРАВАХ З ПІСТОЛЕТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,67 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Банах Сергій Михайлович
УДК 796.015.13-799.311.2
ТЕХНІКО-ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТРІЛЬЦІВ
У СПОРТИВНО-ПРИКЛАДНИХ ВПРАВАХ З ПІСТОЛЕТА
24.00.01 – олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту
ЛЬВІВ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі стрільби, сучасного п’ятиборства і шахів у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник: доктор наук з фізичного виховання і спорту,
професор Пятков Віктор Тимофійович,
Львівський державний інститут фізичної
культури, завідувач кафедри теорії та
методики стрільби, сучасного п’ятиборства
і шахів.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Камаєв Олег Іванович,
Національний університет внутрішніх справ
України, начальник кафедри спеціальної та
фізичної підготовки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Бородін Юрій Андрійович,
Національний університет фізичного
виховання і спорту України,
декан факультету спортивної медицини та
фізичної реабілітації.
Провідна установа: Харківська державна академія фізичної
культури, кафедра зимових видів спорту,
велоспорту і туризму, Державний комітет
України з питань фізичної культури і
спорту, м. Харків.
Захист відбудеться 9 грудня 2004 р. о 16 год. 30 хвилин під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 8 листопада 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М.Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Закон України “Про фізичну культуру і спорт” (1993) обумовлює необхідність розвитку прикладних видів спорту. Зокрема суттєвого покращення потребує техніко-тактична підготовка стрільців у спортивно-прикладних вправах з пістолета.
Високий рівень сучасних результатів у спортивно-прикладних стрілецьких вправах потребує якісного аналізу діяльності стрільців для підготовки і виконання влучного пострілу.
Одним із резервів зростання спортивних результатів є оптимізація техніко-тактичної підготовки, що вимагає адекватного вибору засобів та методів тренувального впливу, для чого необхідно спиратися на об’єктивні дані модельних просторово-часових параметрів техніко-тактичних дій кваліфікованих спортсменів (Платонов В.Н., 1997; Матвєєв Л.П., 1999; Бородін Ю.А., 2002).
Таким чином постає проблема підвищення ефективності стрілецької підготовки у вправах з бойового пістолета. Основою її покращення є вдосконалення процесу тактико-технічної підготовки шляхом реєстрування у супроводі візуалізації просторово-часових характеристик виконання стрілецьких вправ з подальшим аналізом отриманих даних і укладанням на їхній основі індивідуальних тренувальних програм.
До останнього часу внаслідок багатьох об’єктивних та суб’єктивних причин не існує абсолютно цілісної картини щодо раціональної методики опанування спортивно-прикладними стрілецькими вправами зі службового пістолета, тому це питання потребує додаткових досліджень.
Проблемам удосконалення стрілецької майстерності присвячено низку робіт (Пятков В.Т., 2002; Камаєв О.І., Мулик В.В., 1990; Ковальчук А.М., 2001), у яких наведено позитивні приклади використання різноманітних педагогічних методик і застосування технічних засобів. Проте згадані праці не торкаються проблем виконання спортивно-прикладних вправ з пістолета кваліфікованими стрільцями.
Враховуючи всі названі вище факти, вважаємо, що розробка тематики прикладної стрільби з бойової зброї заповнить значну прогалину в загальній системі знань про стрілецькі види спорту.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводилися відповідно до Зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту Державного комітету України з фізичної культури і спорту на 2001–2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНІКО-ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТРІЛЬЦІВ У СПОРТИВНО-ПРИКЛАДНИХ ВПРАВАХ З ПІСТОЛЕТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок