Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПІЛОВА ДАР’Я ПЕТРІВНА
УДК 658.155:622.012:622.7
ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Кривий Ріг – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Прокопенко Василь Іванович,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри прикладної економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Довбня Світлана Борисівна,
Національна металургійна академія України
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки промисловості;
кандидат економічних наук, доцент
Пасічник Наталя В’ячеславівна,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки, організації та
управління підприємствами.
Захист відбудеться 16 січня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.01 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий 14 грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.М. Короленко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Результати господарювання гірничо-збагачувальних підприємств обумовлені впливом факторів макро- та мікросередовища, і, передусім, змінними гірничо-геологічними умовами експлуатації родовища рудної сировини. Це створює загрози сталому розвитку підприємств. Для прийняття управлінських рішень, адекватних умовам, що склалися, підприємства повинні своєчасно реагувати на негативні впливи вказаних факторів. Використання підприємством корпоративних ресурсів для запобігання загрозам і забезпечення стабільного функціонування визначає його економічну безпеку.
Проблеми забезпечення економічної безпеки підприємств досліджувалися багатьма вченими як в Україні, так і за кордоном. Вагомий внесок в розвиток теорії економічної безпеки підприємства внесли О.І. Амоша, І.О. Бланк, В.М. Геєць, О.А. Грунін, С.О. Грунін, С.Б. Довбня, Г.Б. Клейнер, Г.В. Козаченко, В.І. Мунтіян, В.Я. Нусінов, Є.А. Олейников, Г.А. Пастернак-Таранущенко, С.Ф. Покропивний, А.Г. Темченко, А.М. Турило, В.В. Шликов. У вирішенні зазначеної проблеми залишаються питання, які потребують розвитку щодо сутності економічної безпеки підприємства, способів вимірювання та заходів з підвищення її рівня. На сьогодні недостатньо розв’язані питання, спрямовані на забезпечення економічної безпеки гірничо-збагачувальних підприємств, виходячи із специфічних умов середовища їх функціонування. Це, насамперед, і зумовило актуальність наукового обґрунтування рішень з формування й оцінки економічної безпеки підприємств, зайнятих виробництвом та реалізацією залізорудної продукції.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. У дисертаційній роботі використані результати, одержані автором у процесі досліджень, виконаних за планом науково-дослідних робіт Національного гірничого університету за темами: “Управління виробничими витратами гірничо-збагачувальних підприємств в умовах змінного попиту на марганцеворудну продукцію” (№ державної реєстрації 0103U001296), в якій здобувач оцінив вплив технологічних та організаційних факторів мікросередовища на рівень економічної безпеки гірничо-збагачувального підприємства; “Розробка та обґрунтування методів підвищення надійності інвестування розширеного відтворення гірничих підприємств” (№ державної реєстрації 0105U000514), де здобувач встановив готовність виконання завдання з відвантаження продукції як чинника формування прибутку, а в підсумку, зон економічної безпеки підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ОЦІНКА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок