Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГРОШОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЦІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: СУТНІСТЬ ТА МЕХАНІЗМИ ОПТИМІЗАЦІЇ

ГРОШОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЦІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: СУТНІСТЬ ТА МЕХАНІЗМИ ОПТИМІЗАЦІЇ

Назва:
ГРОШОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЦІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: СУТНІСТЬ ТА МЕХАНІЗМИ ОПТИМІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,38 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім.М.Туган-Барановського
ХЛЕВИЦЬКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА
УДК 658.7
ГРОШОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЦІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ:
СУТНІСТЬ ТА МЕХАНІЗМИ ОПТИМІЗАЦІЇ
Спеціальність 08.07.05 – “Економіка торгівлі та послуг”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Дядечко Лідія Павлівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
професор кафедри економіки підприємства | Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Крамаренко Галина Олександрівна, Дніпропетровський університет економіки та права, завідувач кафедри фінансів і банківської справи | кандидат економічних наук, доцент
Кононенко Алла Федорівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського,
доцент кафедри банківської справи Провідна установа | Полтавський університет споживчої кооперації України (м.Полтава)
Захист дисертації відбудеться 28 жовтня 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м.Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 28 вересня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради | Виноградова О.В. |
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Посилення соціальної спрямованості ринкової економіки України поставило перед суб’єктами торговельної діяльності низку проблем, найважливішою з яких є удосконалення управління товарорухом на основі економічної тріади “виробництво-дистрибуція-споживання”. Задоволення невпинно зростаючого попиту споживачів не тільки за кількістю та якістю товарів, місцем і часом їх реалізації, а й за рівнем сервісного обслуговування покупців потребує узгодження процесів формування всіх логістичних потоків на основі новітніх технологій, однією з яких є логістизація взаємозв’язків товароруху з його інформаційним, грошовим і сервісним забезпеченням.
Вивчення макроекономічних і галузевих умов формування логістичних грошових потоків дозволило виявити проблеми, з якими зіткнулася економіка України в умовах зростання платоспроможного попиту населення і перетворення дефіцитного споживчого ринку в насичений. Однією з таких проблем в умовах нестачі власного капіталу і дорожнечі позик є оптимізація формування грошових потоків підприємств на засадах логістики. Розв’язання цієї проблеми в економіці торговельних підприємств потребує теоретико-методологічного обґрунтування логістичних моделей і механізмів оптимізації грошових потоків. Тому застосування логістичної концепції до грошового забезпечення торговельних підприємств стало основним завданням виконання дисертаційної роботи.
Сутність і роль логістики та значення логістичної концепції не залишилися поза увагою науковців. Різним аспектам логістики присвячені роботи вітчизняних (І.І.Бажан, І.О.Бланк, З.С.Каіра, А.Г.Кальченко, Г.О.Крамаренко, Є.В.Крикавський, В.Е.Ніколайчук, М.А.Окландер, Л.В.Фролова, Н.І.Чухрай та ін.) і зарубіжних учених (А.У.Альбеков, Б.А.Анікін, Р.Баллоу, Д.Дж.Бауэрокс, О.М.Гаджинський, М.П.Гордон, С.Б.Карнаухов, Д.Дж.Клосс, Л.Б. Міротін, О.І.Міхайлова, В.І.Сєргєєв, А.А.Смехов, Ч.Скворонек, І.Е.Ташбаєв та ін.). Перевагу ці науковці надають транспортній, складській та виробничій логістиці. Особливості формування логістичних грошових потоків з урахуванням чинних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку не привернули поки що достатньої уваги вітчизняних науковців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ГРОШОВІ ПОТОКИ В ЛОГІСТИЦІ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ: СУТНІСТЬ ТА МЕХАНІЗМИ ОПТИМІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок