Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ЗАСТОСУВАННЯ МОДИФІКОВАНОЇ ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНОЇ СЕЛЕКТИВНОЇ ПОЛІХІМІОТЕРАПІЇ У КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК РОТОВОЇ ЧАСТИНИ ГЛОТКИ

Загрузка...

ЗАСТОСУВАННЯ МОДИФІКОВАНОЇ ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНОЇ СЕЛЕКТИВНОЇ ПОЛІХІМІОТЕРАПІЇ У КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК РОТОВОЇ ЧАСТИНИ ГЛОТКИ / сторінка 2

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ МОДИФІКОВАНОЇ ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНОЇ СЕЛЕКТИВНОЇ ПОЛІХІМІОТЕРАПІЇ У КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК РОТОВОЇ ЧАСТИНИ ГЛОТКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,07 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Найбільш ефективним і доступним методом регіональної хіміотерапії при злоякісних пухлинах верхніх дихальних шляхів є внутрішньоартеріальна селективна поліхіміотерапія (ВАСПХТ) (Э.В.Лукач, П.А.Мельник, 1979; И.Г.Образцов, 2000; В.І.Лунгу, 2001; T.Nakasato, 2000).
Однак, за допомогою методу ВАСПХТ, який застосовується нині, неможливо досягти високоселективної інфузії цитостатиків безпосередньо в артерії, які кровопостачають пухлинні тканини. Мало вивчені режими і схеми внутрішньоартеріальної високоселективної поліхіміотерапії і її хіміосенсибілізатори.
В зв’язку з цим, актуальним є питання розробки та застосування модифікованої методики внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії (МВАСПХТ), яка дозволила б максимально зменшити надходження протипухлинних хіміопрепаратів у здорові тканини та органи голови і шиї, знизити дози препаратів і, тим самим, зменшити кількість загальних і місцевих ускладнень та підвищити ефективність комбінованого лікування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках наукової тематики кафедри оториноларингології Дніпропетровської державної медичної академії: “Розробка нових медичних технологій в діагностиці, лікуванні і профілактиці патології верхніх дихальних шляхів та органу слуху” (державний реєстраційний номер - 0199U003630).
Мета роботи - підвищення ефективності комбінованого лікування хворих на рак ротової частини глотки шляхом удосконалення методики внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії.
Для реалізації поставленої мети були визначені наступні завдання:
1.
Удосконалити методику лікування хворих на рак ротової частини глотки з використанням високоселективної інфузії хіміопрепаратів у судини, які безпосередньо живлять пухлину і регіонарні метастази.
2.
Вивчити особливості кровопостачання пухлин ротової частини глотки в залежності від їх локалізації, поширеності і наявності регіонарних метастазів.
3.
Визначити оптимальні дози і режими високоселективної внутрішньоартеріальної інфузії протипухлинних хіміопрепаратів у хворих на рак ротової частини глотки із застосуванням хіміосенсибілізаторів.
4.
Вивчити ступінь і частоту виникнення системних і місцевих ускладнень у хворих на рак ротової частини глотки при застосуванні модифікованої методики внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії у порівнянні з традиційними методиками.
5.
Оцінити найближчі і віддалені результати комбінованого лікування хворих на рак ротової частини глотки з застосуванням модифікованої методики внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії у порівнянні з традиційними методиками.
Об'єкт дослідження. Ракові пухлини ротової частини глотки.
Предмет дослідження. Ефективність модифікованої внутрішньо-артеріальної поліхіміотерапії у хворих на рак ротової частини глотки.
Наукова новизна дослідження. Розроблена модифікована методика внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії в комбінованому лікуванні хворих на рак ротової частини глотки, що дало змогу підвищити ефективність лікування, знизити ступінь і частоту розвитку загальних та місцевих ускладнень у порівнянні з традиційними методиками.
Вивчені особливості кровопостачання пухлин ротової частини глотки і для підвищення селективності вперше застосована тимчасова емболізація артерій, які не живлять пухлину.
Вперше застосована внутрішньоартеріальна інфузія хіміопрепаратів по чотирьохкомпонентній схемі PBMF з використанням одночасної регіонарної гіперглікемії, а також визначені оптимальні дози і режими їх введення.
Практична значимість роботи. Застосування модифікованої методики внутрішньоартеріальної селективної поліхіміотерапії дозволило підвищити ефективність комбінованого лікування раку ротової частини глотки, знизити кількість і інтенсивність місцевих і загальних ускладнень, знизити курсові дози протипухлинних хіміопрепаратів у 1,5-3 рази і зменшити кількість курсів хіміотерапії в порівнянні з традиційними методиками. Виконання високоселективної катетеризації артерій, які живлять пухлину є легко доступною, без хірургічного втручання.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ МОДИФІКОВАНОЇ ВНУТРІШНЬОАРТЕРІАЛЬНОЇ СЕЛЕКТИВНОЇ ПОЛІХІМІОТЕРАПІЇ У КОМБІНОВАНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РАК РОТОВОЇ ЧАСТИНИ ГЛОТКИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок