Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ Й ВИКОРИСТАННЯ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ Й ВИКОРИСТАННЯ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ Й ВИКОРИСТАННЯ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
БОРЩ Любов Василівна
УДК 331.52
ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ Й ВИКОРИСТАННЯ ЛІДЕРСЬКОГО
ПОТЕНЦІАЛУ
Спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним
господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково - дослідному економічному інституті (НДЕІ)
Науковий керівник доктор економічних наук‚ професор
Бондар Iнтерна Касянівна,
НДЕІ‚ завідувач відділом проблем праці та
політики доходів населення
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Лич Володимир Миколайович, Київський
національний університет будівництва та
архітектури, завідувач кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук
Ярошенко Ганна Василівна, НДІ праці і
зайнятості населення Міністерства праці та
соціальної політики України і НАН України,
учений секретар

Захист дисертації відбудеться 27 грудня 2007 р. о 14.00. годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д .801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ за адресою: 01601‚ МСП‚ Kиїв-103‚ бульвар Дружби народів‚ 28‚ 5-й поверх‚ зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ за адресою: 01601, м. Київ-103, бульвар Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розіслано 23 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук Рудченко О. Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Динаміка економічного зростання в країні за останні роки була зумовлена головним чином скороминущими чинниками (умови торгівлі, ціни на енергоносії, рівень використання виробничих потужностей, обсяги споживчого кредитування), які за очікуванням ОЕСР мають тенденцію до погіршення вже найближчим часом. Для того, щоб забезпечити подальший розвиток національної економіки, державі необхідно буде перейти в режим зростання на основі інноваційно-інвестиційних чинників, де матеріально-речовий потенціал суспільства розглядається лише як необхідна умова економічного розвитку, а пріоритетним стає людський потенціал, його лідерська складова.
Останнім часом теоретичним, методологічним та практичним питанням розвитку лідерського потенціалу приділяють значну увагу в своїх дослідженнях як іноземні, так і вітчизняні дослідники. Із безлічі характеристик, що складають людський потенціал і суттєво впливають на ефективність соціально-економічної діяльності, здебільшого виділяються такі, як освіта, здоров’я, професійні навички, мобільність, підприємливість, творчі здібності. Разом з тим, лідерська складова людського потенціалу здебільшого розглядається наукою як психологічний феномен із розпливчастою економічною природою. Залишаються невизначеними суть терміну і характеристика “лідерського потенціалу” на мікро- й макроекономічному рівнях, не розроблені рекомендації щодо формування й використання цього потужного економічного чинника.
Актуальність дослідження посилюється у зв’язку з тим, що значна частина вітчизняних підприємств веде збиткову діяльність і гальмує вихід країни на європейський рівень у вирішенні соціально-економічних завдань, зокрема, щодо підвищення життєвого рівня населення.
Вище зазначені обставини й зумовили вибір теми дослідження, його мету, структуру та основні завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження пов’язане з планами НДЕІ, зокрема, з виконанням теми “Розробка інноваційної моделі формування й використання лідерського потенціалу як головної складової людського потенціалу України” (номер державної реєстрації № 0106U009050, 2005-2006 рр.”. Особистий внесок автора полягає у дослідженні економічної природи людського потенціалу і його лідерської складової, визначенні суті лідерського потенціалу на мікро- і макрорівнях, розробці стратегічної моделі бренд – лідерства, іміджевої програми “Лідери ХХІ століття”; удосконаленні системи показників оцінки ефективності економічної діяльності та методики визначення галузевих лідерів і ТОП-менеджерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ Й ВИКОРИСТАННЯ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок