Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> вермілат в комплексному лікуванні гнійних запальних процесів щелепно-лицевої ділянки

вермілат в комплексному лікуванні гнійних запальних процесів щелепно-лицевої ділянки

Назва:
вермілат в комплексному лікуванні гнійних запальних процесів щелепно-лицевої ділянки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,50 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
міністерство охорони здоров’я україни
Українська медична стоматологічна академія
коломієць світлана веніамінівна
УДК 616.716.8+617.52-002.3-08.36
вермілат в комплексному лікуванні гнійних запальних процесів щелепно-лицевої ділянки
14.01.22 – стоматологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Полтава – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській медичній стоматологічній академії МОЗ України (ректор – доктор медичних наук, професор Ждан В.М.).
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Митченок Віктор Іванович,
Українська медична стоматологічна академія МОЗ
України, завідувач кафедри пропедевтики хірургічної стоматології та пластичної хірургії
Офіційні опоненти:–
доктор медичних наук, професор Рузін Геннадій Пінхусович,
Харківський державний медичний університет МОЗ України,
завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії;–
доктор медичних наук, професор Матрос-Таранець Ігор Миколайович,
Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувач кафедри хірургічної стоматології.
Провідна установа – Національний медичний університет
ім. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ, кафедра хірургічної стоматології.
Захист дисертації відбудеться “18” травня 2004 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01 при Українській медичній стоматологічній академії (36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української медичної стоматологічної академії (36024 м. Полтава, вул. Шевченка, 23).
Автореферат розісланий “16” квітня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01,
доктор медичних наук, професор Дев’яткіна Т. О.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих на гнійно-запальні процеси щелепно-лицевої ділянки серед загальної кількості стоматологічних хворих хірургічного профілю (Агапов В. С., 1999; Тимофєєв О.О., 1998; Забелін А.С., 1994; Зуєв В.П., 2000; Бажанов Н.Н., 1994). В лікуванні хворих на вказані захворювання обов’язковою є комплексна терапія. Загальновизнано, що ефективність терапії залежить не тільки від вибраного медикаментозного лікування, а і від способу введення лікарських препаратів. Дослідження показали, що ефективність дії деяких лікарських форм підвищується при їх введенні спрямованому в лімфатичну систему (Гусак В.К., 2000).
Регіонарне введення препаратів не потребує оперативного втручання на лімфатичних судинах, малоінвазивне при виконанні, доступне та ефективніше діє на ділянку ураження запальним процесом (Лобода Г.П., 2001).
В літературі останніх років наведені дані про результати застосування регіонарного введення антибіотиків у хворих на запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки (Сипливая Л.Є., 1999; Центіло В.Г., 2000), але дані за регіонарне введення препаратів імуномодулюючої та протизапальної дії, протекторів метаболізму сполучної тканини в доступній нам літературі відсутні. Створений на базі Центральної науково-дослідної лабораторії Української медичної стоматологічної академії поліпептид вермілат володіє вираженою протиексудативною, антиоксидантною, імуномоделюючою, репаративною, колагенопротекторною дією та стимулює новоутворення сполучної тканини (Кайдашев І.П., 1995).
Враховуючи дані властивості препарату, які здійснюють позитивний вплив на основні ланцюги запального процесу і відсутність літератури з питання використання вермілату в лікуванні гнійних процесів, дослідження в цьому напрямку представляються актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є фрагментом комплексної ініціативної теми Української медичної стоматологічної академії “Механізми ушкодження зубо-щелепної системи, резистентність організму і обґрунтування методів профілактики, реабілітації основних стоматологічних захворювань” № 0197U018550.
Автором виконаний фрагмент науково-дослідної роботи з вивчення нових методів лікування хворих на гнійні запальні процеси щелепно-лицевої ділянки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: вермілат в комплексному лікуванні гнійних запальних процесів щелепно-лицевої ділянки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок