Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вібраційний модуль на оболонках високого тиску для пресування порошкових матеріалів

Вібраційний модуль на оболонках високого тиску для пресування порошкових матеріалів

Назва:
Вібраційний модуль на оболонках високого тиску для пресування порошкових матеріалів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,56 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Вінницький НАЦІОНАЛЬНИЙ технічний університет
СОМОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 621.768: 621. 923.7
Вібраційний модуль на оболонках високого тиску для пресування порошкових матеріалів
Спеціальність 05.03.05 – “Процеси та машини обробки тиском”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Луцькому державному технічному університеті (ЛДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Рудь Віктор Дмитрович, докторант Інституту проблем матеріалознавства НАН України ім. І. М. Францевича, м. Київ
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Рябічева Людмила Олександрівна, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, м. Луганськ, завідувач кафедри “ Прикладне матеріалознавство”
кандидат технічних наук, доцент Обертюх Роман Романович,
Вінницький національний технічний університет, доцент кафедри металорізальних верстатів та обладнання автоматизованих виробництв
Провідна установа:
Донецький національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться “08” ____04_____2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 у Вінницькому національному технічному університеті ( 21021 м. Вінниця, Хмельницьке шосе, , ГУК, ауд. 210).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету (21021 м. Вінниця, Хмельницьке шосе, ).
Автореферат розісланий “26____02___2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Дерібо О. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зниження металоємкості конструкцій з одночасним забезпеченням заданого ресурсу і надійності є важливими для проектування нових машин та споруд. В сучасних умовах промисловість повинна орієнтуватись на прискорене створення техніки, розробленої на основі найновіших відкриттів та винаходів, на удосконалення технологічних процесів, максимально економлячи вихідну сировину, матеріали, електроенергію, паливо. Ці заходи дають високий економічний ефект i забезпечують охорону навколишнього середовища.
Серед чисельних факторів, які підвищують ефективність технологічних процесів i машин, є цілеспрямоване використання вібрацій. Вібраційна техніка і технологія з кожним роком розширюють галузь свого застосування і займають все міцніші позиції в різних галузях промисловості, будівництва, транспорту та сільського господарства України.
Однією з перспективних галузей промисловості, де застосовується вібраційна техніка і технологія, є порошкова металургія. Значення порошкової металургії в сучасному промисловому комплексі велике, тому що технологічні прийоми та методи порошкової металургії в деяких випадках – єдино можливі для створення нових матеріалів із заданими властивостями. Цими методами отримують найбільш тверді, стійкі проти механічного зносу, жароміцні, жаростійкі, хімічно стійкі матеріали, а також матеріали з пористістю, що регулюється. Вібраційні технології знайшли широке використання при пресуванні та формуванні заготовок деталей з порошків різного призначення в умовах багатосерійного та масового виробництва. Інтенсивному застосуванню вібротехнологій при формуванні виробів з порошків в умовах серійного та дрібносерійного виробництва перешкоджає відсутність відповідного обладнання. Враховуючи вище означене, роботи, спрямовані на створення та вдосконалення вібраційної техніки для формування порошків в умовах серійного виробництва є актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами організації. Робота є складовою частиною науково-дослідної роботи, яка виконувалась на замовлення Державного Комітету України з питань науки і технології в ЛДТУ. Номер державної реєстрації 05.55.05/004Б-92 “Розробка технологій холодного і гарячого ущільнення конструкцій та виробів з порошкових матеріалів ”, а також є закінченим фрагментом досліджень, які виконувались ЛДТУ за програмою INTAS-96-2343 на тему “Основи і експериментальне дослідження формування, спікання і ущільнення в сучасних порошкових технологіях”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Вібраційний модуль на оболонках високого тиску для пресування порошкових матеріалів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок