Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ПАЛЬ З РОЗШИРЕНОЮ П’ЯТОЮ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ПАЛЬ З РОЗШИРЕНОЮ П’ЯТОЮ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ПАЛЬ З РОЗШИРЕНОЮ П’ЯТОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,09 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
ПРЯНИК Сергій Петрович
УДК 624 : 624.154 / 155
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ
УЛАШТУВАННЯ ПАЛЬ З РОЗШИРЕНОЮ П’ЯТОЮ
05.23.08 – технологія та організація промислового та цивільного
будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислового та цивільного будівництва в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | - кандидат технічних наук, професор Донченко Павло Архипович, професор, зав.кафедри промислового та цивільного будівництва Черкаського державного технологічного університету
Офіційні опоненти: | -доктор технічних наук, професор Дюженко Михайло Георгійович, професор кафедри механізації будівельних процесів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
-кандидат технічних наук, доцент Осипов Олександр Федорович,
доцент кафедри технології будівельного виробництва Київського національного університету будівництва і архітектури.
Провідна установа: | Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 07.05.2003р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.01 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий 04.04.2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.056.01
к.т.н., професор Е.М.Кутовий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Застосування пальових фундаментів у промисловому та цивільному будівництві замість стрічкових і стовпчастих фундаментів дозволяє зменшити об’єм земляних робіт, скоротити витрати бетону, знизити трудомісткість робіт нульового циклу.
В набивних та суцільних забивних палях постійного поперечного перерізу по довжині їх несуча здатність по матеріалу стовбура в залежності від інженерно-геологічних умов будівельних майданчиків використовується лише на 35 – 60%. Цей недолік можливо усунути шляхом утворення збільшеної площі опирання паль, в результаті чого несуча здатність паль по матеріалу стовбура буде дорівнювати несучій здатності палі по грунту і таким чином буде раціонально використаний матеріал палі.
Питання досліджень, а також теорії і практики застосування в будівництві пальових фундаментів знайшли багатогранне висвітлення у великих і творчих роботах: М.Ю.Абелєва, Н.В.Бойка, І.П.Бойка, Г.А.Дружиніна, М.Л. Зоценка, Д.А.Романова, В.Д.Романова, Ю.П.Рудя, В.І.Фекліна, Н.А.Цитовича, А.М.Ягудіна і багатьох інших вітчизняних та зарубіжних вчених.
Найбільш надійними та економічними отримуються фундаменти при використанні паль з розширеною п’ятою. При цьому їх ефективність суттєво підвищується при застосуванні технологій, які дозволяють отримувати як можливо великі опорні площі розширень. До того ж важливо щоб збільшена була не вся площа поверхні розширеної п’яти палі, а тільки лише її проекція на горизонтальну площину. Останнє являє собою основне завдання при утворенні розширених п’ят паль. При його рішенні такими прогресивними методами як трамбуванням або камуфлетним вибухом виникає побічна проблема, яка міститься в необхідності витрат надмірно великого об’єму бетону на кулеподібну конструкцію розширеної п’яти. Тому іншою важливою задачею є змінення геометричної форми розширення в таку сторону – необхідності досягнення найбільшого співвідношення площі горизонтальної проекції розширення до площ його вертикальних проекцій. Обидві вищезгадані задачі в сукупності найбільш вдало вирішуються в методі утворення розширених п’ят паль витисненням грунту за допомогою спеціального обладнання, а конкретно в способі улаштування буронабивних паль з променевою п’ятою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ УЛАШТУВАННЯ ПАЛЬ З РОЗШИРЕНОЮ П’ЯТОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок