Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ СТОПИ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ СТОПИ

Назва:
ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ СТОПИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,78 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО
ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
МОХАММЕД АБДЕЛЬ КАДЕР АМРО
УДК: 796–053.2:617.586–085
ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ СТОПИ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне
виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник:
кандидат педагогічних наук, доцент
МАРЧЕНКО Ольга Кузьмівна, Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри фізичної реабілітації.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор
ДУБОГАЙ Олександра Дмитрівна, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, завідувач кафедри фізичного виховання;
кандидат медичних наук
РОЙ Ірина Володимирівна, Інститут травматології і ортопедії АМН України, керівник відділу реабілітації і функціональної діагностики.
Провідна організація: Харківський державний інститут фізичної культури, кафедра медико–біологічних основ фізичного виховання і спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Харків.
Захист відбудеться “20” грудня 2001 року о 16.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розіслано “ 20 ” листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор | Т.Ю. Круцевич


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне вчення про реабілітацію хворих із функціональними та статичними деформаціями опорно-рухового апарату виходить за межі будь-якої вузівської спеціальності. Протягом останніх років основні засоби і методи фізичної реабілітації все більше застосовуються у комплексній системі відновної терапії у країнах Європи, а також Америки (Л.Бонев, П. Слынчев, С. Банков, 1981; К. Кассолик, З. Савицкий, Анжеевськи, 2000; P. Benjamin, S. Jamp, 1996; P. Gaines, 1997; M. Beth, P. Gai-nes 1998 і ін.). Цьому сприяють успішні результати використання цих методів та наукове обгрунтування механізму лікувальної дії основних засобів і методів кінезитерапії (В.И. Довгань, И.Б. Темкин, 1981; Н.В. Волков, 1993; М.В. Девятова, 2000; Амро Мохамед, 2001; W. Jenrich, 1974; M. Beth, P. Gaines, 1998 і ін.).
Одними з актуальних напрямів у проблемі реабілітації при різних захворюваннях, травмах і деформаціях опорно-рухового апарату, є: пошук оптимальних програм лікувальної гімнастики для різних контингентів дітей, створення нових програм із включенням до них сучасних методів фізичних втручань, перевірка ефективності апробованих методів нетрадиційної медицини, визначення термінів та найраціональніших режимів використання різних методів гідрокінезитерапії для лікування та профілактики патології органів опори та руху, в тому числі плоскостопості.
Аналіз причин порушень основних функцій організму, що виникають в ортопедичних хворих, вказує на те, що найчастіше ці порушення виникають не стільки залежно від важкості патології, скільки через несвоєчасність їх виявлення, недостатньо ранньому лікуванні в дитячому віці, відсутності профілактичних заходів та недооцінки ролі функціонального відновного лікування з використанням різноманітних засобів та методів фізичної реабілітації.
Проблема функціональної і статичної недостатності стопи, особливо у дитячому віці, може бути причиною серйозних змін у всьому організмі та початком патології у дорослих.
Згідно з даними більшості авторів деформація у вигляді плоскостопості справляє виключно негативний вплив на дитячий організм, оскільки це прогресуюче, повільно перебігаюче захворювання, порушує амортизаційну функцію склепіння стопи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ СТОПИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок