Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ ФОРМ державного УПРАВЛІННЯ РЕГІОНОМ

РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ ФОРМ державного УПРАВЛІННЯ РЕГІОНОМ

Назва:
РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ ФОРМ державного УПРАВЛІННЯ РЕГІОНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ДЕЙЧ МАРИНА ЄВГЕНІВНА
УДК 332.012.324
РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ ФОРМ
державного УПРАВЛІННЯ РЕГІОНОМ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор Губерна Галина Костянтинівна, Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України, професор кафедри загального
та адміністративного менеджменту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України, завідувач відділом економіко-правових проблем розвитку територіальних систем;
кандидат наук з державного управління, доцент Братковський Мирон Леонідович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри філософії та психології.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра економічної теорії та фінансів.
Захист дисертації відбудеться 21 вересня 2005 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.170.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 29 липня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема оптимізації державного управління існує стільки ж, скільки існує сама держава. Будучи інструментом збереження і регулювання сформованих суспільних відносин, органи державної влади, по визначенню, несуть відповідальність за збалансованість економічної і соціальної складових розвитку суспільства. З цією метою приймаються єдині для країни закони, і ведеться контроль за тим, щоб вони, по-перше, повсюдно виконувалися, по-друге, не створювали би зайвої напруги в межах окремих територій, де умови відрізняються від середньонаціональних.
Підтримка рівноваги між загальним (національним) і особливим (регіональним) створює основу виконання державою своєї основної функції – забезпечення стабільного розвитку суспільства. Соціально-економічні умови, що змінюються, лише змінюють способи підтримки рівноваги, але сам принцип залишається незмінним. Настільки ж незмінна й увага вчених і практиків до проблеми оптимізації державного регіонального управління. І наскільки б не були успішними дослідження в цій сфері, зазначена проблема навряд чи коли-небудь буде вирішена остаточно, оскільки постійно трансформується зміст суспільних відносин і, відповідно, потрібно постійне коректування засобів підтримки стабільності в них.
Перманентність процесу узгодження об'єктивно різних загальнонаціональних і регіональних інтересів обумовлює неминучу актуальність розглянутої проблеми і служить спонукальним мотивом для її постійного вивчення. Мистецтво державних управлінців і повинне полягати в тому, щоб у кожен момент часу визначити механізми, які б погоджували між- і внутрішньорегіональні інтереси щонайкраще. Ця управлінська задача універсальна для всіх країн і часів. Її актуальність особливо зростає там і тоді, де і коли підвищується інтенсивність суспільних перетворень, де спостерігається невідповідність темпів трансформація різних сфер громадського життя і де, як наслідок, традиційні і новоутворені "точки напруги" розростаються до соціально небезпечних розмірів. У подібні періоди відповідальність органів державного управління незмірно зростає, так само як і ціна можливих управлінських помилок.
Неважко помітити, що українське суспільство переживає саме такий етап у своєму розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНИХ ФОРМ державного УПРАВЛІННЯ РЕГІОНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок