Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА МІЖНАРОДНОЇ ПРОТИДІЇ СУЧАСНОМУ НАРКОБІЗНЕСУ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА МІЖНАРОДНОЇ ПРОТИДІЇ СУЧАСНОМУ НАРКОБІЗНЕСУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА МІЖНАРОДНОЇ ПРОТИДІЇ СУЧАСНОМУ НАРКОБІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
40,21 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
 
ТИМОШЕНКО ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ
УДК 343.9:343.575:351.761.3
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА
МІЖНАРОДНОЇ ПРОТИДІЇ СУЧАСНОМУ НАРКОБІЗНЕСУ
12.00.08 – кримінальне право та кримінологія;
кримінально-виконавче право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора юридичних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в науково-організаційному центрі Національної академії Служби безпеки України, м. Київ.
Науковий консультант – |
доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України Селіванов Анатолій Олександрович, Постійний представник Верховної Ради України в Конституційному Суді України.
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України Голіна Володимир Васильович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, завідувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права;
доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України Костенко Олександр Миколайович, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, завідувач відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою;
доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України Яценко Станіслав Сергійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, професор кафедри кримінального права та кримінології.
Провідна
установа – | Львівський державний університет внутрішніх справ, МВС України, м. Львів.
Захист відбудеться 27 жовтня 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розіслано 26 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ю. Шепітько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед найгостріших глобальних соціальних проблем, що невідкладно постали сьогодні перед всіма державами, і Україною зокрема, реальну загрозу представляють наркоманія та наркобізнес, що становлять реальну загрозу національній безпеці України. Наркобізнес згодом набув перманентного, транснаціонального характеру й перетворився у гігантську планетарну систему, яка брутально й цинічно експлуатує людські страждання, слабкості, знищує інтелект і здоров’я молоді. І все це задля стрімкого збагачення, накопичення величезних фінансових і матеріальних статків.
Здатність міжнародного криміналітету швидко пристосовуватися до ситуації у тому чи іншому регіоні, застосовувати найновіші досягнення науково-технічного прогресу, а також користуватися прогалинами в законодавствах деяких держав вимагає від міжнародного співтовариства максимальної мобілізації зусиль і особливо максимальної координації діяльності правоохоронних і спеціальних служб, подальшого вдосконалення й універсалізації нормативно-правових та інших механізмів боротьби з наркобізнесом.
Органи державної влади, медичні заклади та правоохоронні органи України здійснюють значний обсяг нормотворчих, медично-профілактичних і оперативних заходів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Протягом останніх років прийнято низку відповідних нормативно-правових актів, припинено злочинну діяльність багатьох наркоугруповань. Проте ці заходи поки що далеко не адекватні глобальній протиправній і досить гнучкій за своєю суттю діяльності наркомафії. І перш за все тому, що державні заходи передусім спрямовані не на запобігання злочинній діяльності наркоструктур. Сьогодні все ще відсутні єдина науково зважена міжнародна програма, теоретично розроблена стратегія запобігання діяльності світового та національного наркобізнесу і ефективної протидії його злочинним акціям.
Особливо нагальною є необхідність теоретико-концептуальних розробок такої стратегії, узагальнення існуючої практики наркобізнесу і сучасного досвіду протидії організованій злочинності як методологічної платформи прогнозування їх подальшої еволюції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА МІЖНАРОДНОЇ ПРОТИДІЇ СУЧАСНОМУ НАРКОБІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок