Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ КОМЕРЦІЙНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РИНКУ ГАЗУ

ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ КОМЕРЦІЙНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РИНКУ ГАЗУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ КОМЕРЦІЙНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РИНКУ ГАЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,54 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ПОПОВ КОСТЯНТИН ПЕТРОВИЧ
УДК 339.137.2 : 330.526.33
ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ КОМЕРЦІЙНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
РИНКУ ГАЗУ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Козаченко Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту.
Офіційні опоненти:
член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Амоша
Олександр Іванович, Інститут економіки промисловості НАН України, директор (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Азарян Олена Михайлівна, Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу та комерційної справи (м. Донецьк).
Провідна установа - Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародної економіки та бізнесу (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 10 квітня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 6 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі формування ринкових відносин в економіці України виникло багато проблем, які ще, незважаючи на отримані результати, не можна вважати вирішеними. Однією з таких проблем є забезпечення підтримки на належному рівні конкурентоспроможності суб'єктів господарювання. Забезпечення конкурентоспроможності є метою менеджменту будь-якого суб'єкта господарювання, але способи формування конкурентних переваг залежать від багатьох чинників, у тому числі й від виду діяльності організації. Потрібні свої підходи і до формування конкурентних переваг для комерційно-посередницьких організацій ринку газу. У тому секторі рингу газу, де діють комерційно-посередницькі організації, конкурентна боротьба є досить активною. Комерційно-посередницькі організації займають помітне місце на українському ринку газу, багато в чому сприяючи тому, щоб природний газ став реальним товаром із реальною ціною. Такі організації здійснюють близько 60 % постачань газу промисловим споживачам.
Комерційно-посередницькі організації ринку газу не можуть досягти переваги над конкурентами за технічними, дизайнерськими, комерційними або іншими характеристиками товару природного газу через його особливості саме як товару. Через ці же причини комерційно-посередницькі організації ринку газу не можуть підсилити конкурентну позицію на основі організації перед- або післяпродажного сервісу. Очевидно, що в такому випадку складові конкурентоспроможності комерційно-посередницьких організацій ринку газу потребують уточнення, і задача виявлення властивостей, що формують конкурентні переваги, які забезпечують конкурентоспроможність комерційно-посередницьких організацій ринку газу, потребує свого вирішення.
Необхідність теоретичного обгрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування конкурентних переваг комерційно-посередницьких організацій українського ринку газу зумовила вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до Координаційного плану Міжнародної академії науки і практики виробництва (2001-2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ КОМЕРЦІЙНО-ПОСЕРЕДНИЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РИНКУ ГАЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок