Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ІМІДЖЕВА ТЕХНОЛОГІЯ У СИСТЕМІ КОМУНІКАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ІМІДЖЕВА ТЕХНОЛОГІЯ У СИСТЕМІ КОМУНІКАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ / сторінка 6

Назва:
ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ІМІДЖЕВА ТЕХНОЛОГІЯ У СИСТЕМІ КОМУНІКАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,27 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Рекламування політичне є завершальним етапом політичного маркетингу. Це процес доведення „політичного товару” (іміджу політика, політичної партії, ідеї тощо) до потенційного споживача (цільової аудиторії) через адекватні засоби комунікації. Саме за допомогою маркетингових комунікацій відбувається інтерактивний процес між покупцем і продавцем, встановлюється контакт між виробником продукції та покупцем, віднаходяться оптимальні варіанти задоволення їхніх обопільних інтересів.
Будучи складовою частиною політичного маркетингу, політична реклама як політична технологія реалізації влади дозволяє сформувати привабливий імідж політика чи політичного інституту та в результаті спонукати виборця до відповідної електоральної поведінки.
Наголошено, що ефективність політичної реклами залежить від того, наскільки точно вдалося визначити очікування аудиторії, як влучно сформульована центральна ідея кампанії, чи вдало вона спланована. Тому процесу політичного рекламування повинні передувати ґрунтовні дослідження політичного ринку.
Зазначено, що в процесі політичної комунікації велику роль відіграють ЗМІ (особливо телебачення), які стають одним із основних інструментів впливу на свідомість і поведінку електорату. Проте успіх політика, його перемога на виборах залежить від вдалого поєднання різних форм рекламної комунікації: засобів наочної агітації, організації різноманітних подій, „ходіння в народ”, радіореклами тощо.
Наголошено, що політична комунікація – багаторівневий процес, який має складну ієрархічну організацію його учасників. Величезне значення в процесі політичної взаємодії має зворотній зв’язок, наявність якого дозволяє говорити про ступінь відкритості та демократичності політичної системи, готовність політичних структур та громадськості до спілкування.
Для розкриття сутності й особливостей політичної реклами крізь призму комунікативного підходу досліджено такі комунікативні феномени як політична агітація, паблік рилейшнз, пропаганда. Доведено, що дані категорії можна розглядати як синонімії, адже саме характер проведення рекламних кампаній, їх інтенсивність зближують політичну рекламу з мобілізаційними технологіями агітаційно-пропагандистського характеру.
Здійснено класифікацію форм політичної реклами (пряма, непряма; візуальна, телереклама, аудіореклама,) та виявлено її суспільні функції.
Другий розділ „Формування іміджу як інституційне вираження рекламного процесу” носить загальнотеоретичний характер. У ньому розглядається роль політичних символів у процесі політичної комунікації. Визначено сутність політичного іміджу, сучасні тенденції у формуванні іміджу політичної партії та політичного лідера. Сформульовано вимоги, яким повинен відповідати ефективний імідж.
Доведено, що стрижнем рекламної кампанії є формування та впровадження конкурентноспроможного політичного іміджу. Наголошено, що політичний імідж у сучасних умовах є важливим чинником, з яким змушені рахуватися політики, оскільки він служить засобом комунікації. Тому важливість іміджу політика, політичних інститутів, необхідність його цілеспрямованого формування є очевидною. Адже недоліки, прорахунки політичних лідерів, державних діячів екстраполюються на політичну систему в цілому. Як правило, на розробку іміджу, своєрідної „упаковки” політичного товару та його подальшу „розкрутку” в ЗМІ спрямовані всі зусилля в передвиборчий період.
Визначено, що мета, яка ставиться в процесі політичного рекламування – створити такий образ (імідж) політика чи політичного інституту, який би викликав у людини позитивне ставлення до об’єкта політичної реклами. Досягається ця мета в процесі політичної комунікації за допомогою символічних вербальних і невербальних послань. Сприймаючи політичну інформацію рекламного (чи суто інформативного) характеру, людина інтегрує її та робить висновки стосовно політика чи політичної організації. Сукупність таких спрощених характеристик складає імідж політичного інституту або особистості.
Політичний імідж розглядається як складний соціально-психологічний феномен.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА ЯК ІМІДЖЕВА ТЕХНОЛОГІЯ У СИСТЕМІ КОМУНІКАЦІЇ ТА МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок