Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання Експлуатаційної надійності та раціональне планування системи технічних обстежень сталевих резервуарів для нафтопродуктів

Моделювання Експлуатаційної надійності та раціональне планування системи технічних обстежень сталевих резервуарів для нафтопродуктів

Назва:
Моделювання Експлуатаційної надійності та раціональне планування системи технічних обстежень сталевих резервуарів для нафтопродуктів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,69 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
Семенець Світлана Сергіївна
УДК 624.953.014.2.004.15
Моделювання Експлуатаційної надійності та раціональне планування системи технічних обстежень сталевих резервуарів для нафтопродуктів
Спеціальність 05.23.01 Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Єгоров Євгеній Аркадійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
доцент кафедри металевих та дерев’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
д.т.н., професор Пічугін С.Ф., Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка,
завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас;
к.т.н., доцент Скалозуб В.В., Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. Лазаряна, доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра металевих та дерев’яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “19 ” червня 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул.Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 12 травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нафтобази на території сучасної України та інших країн СНД укомплектовані в основному сталевими вертикальними циліндричними резервуарами наземного типу (РВС), причому більшість з них знаходяться в експлуатації 30-40 років, мають істотний фізичний знос і є старіючими. У зв'язку з цим в останні роки значно зросла небезпека відказів даних споруд. При цьому спостерігається диспропорція між інформаційними і теоретичними передумовами з однієї сторони і діючою нормативною базою по експлуатації РВС (у частині загальних рекомендацій з проведення технічних обстежень) з іншої. У зв'язку з цим розвиток і удосконалення методів моделювання експлуатаційного стану та ефективного керування надійністю РВС є актуальною проблемою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з тематично-п’ятирічним планом кафедри МіДК Придніпровської державної академії будівництва та архітектури “Розвиток способів розрахунків, випробувань та діагностики стану металевих, дерев'яних та комбінованих конструкцій при проектуванні, підсиленні та реконструкції будівель та споруд”, який схвалено науково-технічною радою (протокол №1 від 14.02.2001 р.) та госпдоговірною темою № 350 “Аналіз впливу дефектів і ушкоджень на несучу здатність сталевих резервуарів”, державний реєстраційний номер 0101U003604.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертації є розробка ефективної методики керування експлуатаційною надійністю сталевих резервуарів для нафтопродуктів на основі раціонального планування системи технічних обстежень.
Реалізація даної мети вимагає рішення наступних основних задач.
1. Здійснити статистичну обробку даних технічних обстежень РВС, що знаходяться у експлуатації в умовах розподільчих нафтобаз України.
2. Розробити модель швидкості корозії основних конструктивних елементів РВС з врахуванням даних товщинометрії сталевих конструкцій резервуарів, що знаходяться в експлуатації.
3. Побудувати модель експлуатаційної надійності РВС, засновану на статистиці нормативних ознак відказів.
4. Розробити модель експлуатаційної надійності нафтових резервуарів, засновану на імовірнісному описі критеріальних умов міцності, стійкості та герметичності, яка забезпечує достовірне прогнозування в часі змін імовірності безвідмовної роботи цих споруд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделювання Експлуатаційної надійності та раціональне планування системи технічних обстежень сталевих резервуарів для нафтопродуктів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок