Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> агрегатний багаторівневий метод розв’язування скінченноелементних задач будівельної механіки

агрегатний багаторівневий метод розв’язування скінченноелементних задач будівельної механіки

Назва:
агрегатний багаторівневий метод розв’язування скінченноелементних задач будівельної механіки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,60 KB
Завантажень:
244
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ФІАЛКО Сергій Юрійович
УДК 539.3
агрегатний багаторівневий метод розв’язування скінченноелементних задач будівельної механіки
05.23.17 — Будівельна механіка
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор
Заруцький Володимир Олександрович,
Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України, завідувач відділу будівельної механіки тонкостінних конструкцій.
Офіційні опоненти:
академік НАН України, доктор технічних наук, професор Григоренко Ярослав Михайлович, Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України, завідувач відділу обчислювальних методів
доктор технічних наук, професор Сахаров Олександр Сергійович, Національний технічний університет України „КПІ”, професор кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування
доктор технічних наук, професор Піскунов Вадим Георгійович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри опору матеріалів та машинознавства
Провідна
установа Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра будівельної механіки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 28 квітня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03 Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03 Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий 25 березня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник В.Г. Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки відбувається значне зростання розмірів скінченноелементних моделей, які застосовують до розрахунків на міцність, стійкість та коливання будинків і споруд.
Якщо у 1995 році великим розміром для комп'ютерів класу ПК (ПК – персональний комп’ютер) вважалась задача, яка містила 40 – 50 рівнянь, у 2000 році — 80 – 150 рівнянь, то сьогодні розмір середньої задачі розрахунку на міцність 24 – 30 поверхового будинку складає 250 000 – 350 рівнянь, а велика задача містить 500 – 1  рівнянь.
Крім того, застосування ефективних методів МСЕ аналізу (МСЕ – метод скінченних елементів) підвищує достовірність результатів, тому що дозволяє працювати на значно густіших сітках у порівнянні до традиційних методів.
Таким чином, розробка сімейства стійких до поганої обумовленості ітераційних методів розв'язання задач будівельної механіки великої розмірності (статика і вільні коливання), до яких призводить застосування МСЕ, є актуальною проблемою, яка має велике теоретичне й практичне значення. Успішне вирішення цієї проблеми істотно скорочує тривалість розрахунків на міцність та на власні коливання, підвищує якість проекту й достовірність результатів, а в багатьох випадках дозволяє отримати результати на комп'ютерах класу ПК, не переходячи на коштовні технології паралельних обчислень.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з темами НДР (1999 – 2003 рр.):
· “Розвиток теоретичних основ і методів дослідження статичних та динамічних процесів деформування нелінійних систем при взаємодії з детермінованими і стохастичними енергетичними полями різної природи”, ДР. №0199V002034, Київський державний технічний університет будівництва і архітектури.
· “Створення фундаментальних основ сучасних комп'ютерних технологій визначення ресурсу та підвищення надійності і довговічності деформівних систем та елементів двигунів і енергетичних установок теплової та атомної енергетики України”, ДР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: агрегатний багаторівневий метод розв’язування скінченноелементних задач будівельної механіки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок