Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ З ПРОГРАМОВАНОЮ ЛОГІКОЮ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ З ПРОГРАМОВАНОЮ ЛОГІКОЮ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ З ПРОГРАМОВАНОЮ ЛОГІКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
УШАКОВ Андрій Олександрович
УДК 629.7.05.017.1:681.5.09:004
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ
ВІДМОВОСТІЙКИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ
З ПРОГРАМОВАНОЮ ЛОГІКОЮ
05.13.03 – системи і процеси керування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Харченко Вячеслав Сергійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут",
завідуючий кафедрою комп’ютерних систем і мереж,
заслужений винахідник України.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович,
Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, професор кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій, заслужений винахідник України;
кандидат технічних наук, доцент
Плахтєєв Анатолій Павлович,
Харківський національний автомобільно-дорожний університет, доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.
Провідна установа
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “13” травня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Автореферат розісланий “11” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________ М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасні системи керування літальних комплексів проектуються як федеративно-централізовані системи. Однак на сьогодні вже сформовані вимоги до архітектури наступного покоління таких систем – цифрових систем керування з програмованою логікою (ЦСКПЛ). Це функціонально-орієнтована архітектура, що організована як інтегроване обчислювальне середовище, в якій відсутній регулярний розподіл засобів обчислювальної техніки за функціональними підсистемами й інформаційними каналами комплексу бортового устаткування. Така архітектура підтримує вимоги адаптивності, масштабування й відкритості. Для їх реалізації сучасні виробники надвеликих інтегральних мікросхем і проектувальники пропонують розподілені системи, придатні до реконфігурації. Одним із варіантів їх створення є програмована логіка, що має достатню ресурсоємність, обчислювальну потужність і адаптивну, здатну до реконфігурації архітектуру та реалізує концепцію системи на одному кристалі (СОК), що забезпечує реалізацію на кристалі усієї цифрової (або й аналого-цифрової) частини системи керування на одній НВІС.
Найбільш значущими і масштабними прикладами СОК-реалізацій цифрових систем керування можна назвати цифрові системи керування австралійського наукового супутника FedSat (High Performance Computer – HPC-I, HPC-II), розробленого дослідницьким центром супутникових систем університету Джона Хопкінса спільно з центром космічних польотів Goddard NASA. Також розроблено систему моніторингу і детектування катастроф (DDMS) зондувального супутника, автономну систему навігації супутника (ASNS). Останніми спільними розробками концерну NASA і лабораторії реактивного палива (Jet Propulsion Laboratory) стали система керування двигуном дослідницького всюдихода Spirit місії MARS2003, його рульовими пристроями, маніпуляторами і камерами, а також системи керування відповідальними піротехнічними операціями при його спуску і приземленні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ПРОГРАМНО-ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ СТВОРЕННЯ ВІДМОВОСТІЙКИХ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ З ПРОГРАМОВАНОЮ ЛОГІКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок