Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАЦІОНАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ НА ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТАХ У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ ПІВДЕННОГО БЕРЕГА КРИМУ

РАЦІОНАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ НА ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТАХ У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ ПІВДЕННОГО БЕРЕГА КРИМУ

Назва:
РАЦІОНАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ НА ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТАХ У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ ПІВДЕННОГО БЕРЕГА КРИМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,51 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КРИМСЬКА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
СУББОТА ІНГА ЛЕОНІДІВНА
УДК 624.154.3:624.159.14:624.131.543
РАЦІОНАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ НА ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТАХ У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ ПІВДЕННОГО БЕРЕГА КРИМУ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь - 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Кримській академії природоохоронного та курортного будівництва (КАПКБ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор геолого-мінералогічних наук, професор Саломатін Валерій Миколайович,
завідувач кафедри інженерної геології, основ та фундаментів Кримської академії природоохранного та курортного будівництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Дорофєєв Віталій Степанович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури,
завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
кандидат технічних наук, доцент
Лінченко Юрій Петрович,
Кримська академія природоохоронного та курортного будівництва, професор кафедри залізобетонних конструкцій.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки Украіни, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “17__лютого______2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.01 Кримської академії природоохранного та курортного будівництва (Україна, 95006, АР Крим, м. Сімферополь, вул.. Павленка, 5, навчальний корпус 2, зал засідань ради).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримської академії природоохранного та курортного будівництва за адресою: Україна, 95006, АР Крим, м. Сімферополь, вул.. Павленка, 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий “16січня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 52.079.01,
канд. техн. наук, доцент О.А. Рубель


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Посилення в останні роки в Україні таких процесів і явищ, як зсуви і сейсміка, украй загострило необхідність вивчення причин їхнього виникнення і розробки сучасних методів інженерного захисту територій з використанням раціонального розміщення будівель і функціонального різноманіття конструкцій пальових фундаментів.
Пальові фундаменти здавна застосовувалися в мостовому, портовому і гідротехнічному будівництві. В інших видах будівництва їхнє масове використання почалося на початку шістдесятих років двадцятого століття. Це було пов'язано зі збільшенням поверховості будинків і зростом навантажень на фундаменти, масовим будівництвом великопанельних будинків з незначними опадами, що допускаються, а також будівництвом у складних інженерно-геологічних умовах, де почалося використання паль як багатофункціональних конструкцій.
Використання пальових фундаментів у даний час обумовлено їхньою значною перспективністю, особливо в районах, ускладнених зсувними і сейсмічними процесами.
В Україні найбільшою зоною за обсягом поширення цих процесів є Крим. Площа охоплених зсувами територій тут складає близько 47,2 км2, а 84,7% населення проживає в зонах дії сейсмічних процесів. Максимальна ураженість зсувами територіально відноситься до району Південного берега Криму (ПБК) на ділянці південно-західного схилу Головної гряди Кримських гір від мису Айя до гори Кастель. Тому вибір територій для проведення досліджень у даній дисертаційній роботі визначався цими межами. Дослідження були зосереджені на ділянках у селищах Джемієт і Нижня Ореанда. Обидві території знаходяться в районі Великої Ялти, мають складний рельєф із загальним нахилом на південь, а також різні за масштабами тектонічні порушення і підвищену сейсмічну активність.
Як свідчить практика, упровадження на таких територіях нових методів за оцінкою стійкості і закріпленню зсувів з використанням протизсувних споруджень як фундаменти, знижує вартість їхнього освоєння до 40 %.
У періоди масової активізації зсувних і сейсмічних процесів, а також виникнення значної кількості техногенних зсувів, що спостерігається в останні роки, застосування ефективних конструкцій пальових фундаментів, адаптованих до сприйняття як зсувного, так і сейсмічного навантаження, є дуже важливим і актуальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РАЦІОНАЛЬНЕ РОЗМІЩЕННЯ БУДІВЕЛЬ НА ПАЛЬОВИХ ФУНДАМЕНТАХ У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ ПІВДЕННОГО БЕРЕГА КРИМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок