Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНОЗЕМНИЙ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІНОЗЕМНИЙ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
ІНОЗЕМНИЙ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство осВіти і науки України
Донецький національний університет
Сиволап Лариси Анатоліївни
УДК 339.727.22 (477)
ІНОЗЕМНИЙ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
Макогон Юрій Володимирович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри міжнародної економіки
Офіційний опоненти:
доктор економічних наук, професор Гончаров Валентин Миколайович, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), начальник департаменту міжнародних зв'язків
 
кандидат економічних наук Волощенко Лариса Михайлівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, старший викладач кафедри фінансів
Провідна установа:
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародних фінансів
Захист дисертації відбудеться „_24_”_листопада_2004 р. о_15_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.051.03 в Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінцев, 186.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розісланий „_21_”_жовтня__2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.П. Калініна
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В процесі становленням ринкових відносин і інтеграції української економіки у світову істотно змінюються принципи функціонування економічної системи, що визначають умови діяльності вітчизняних промислових підприємств.
Це в першу чергу відноситься до інвестиційної сфери, яка є основою розвитку будь-якої економічної системи, відіграє визначальну роль у створенні високотехнологічного виробництва, здатного вирішувати багато економічних і соціальних проблем. У цих умовах виникає проблема підвищення ефективності системи управління інвестиційною діяльністю на мікрорівні, яка має бути здатною трансформувати інноваційні можливості в конкурентні переваги підприємства. Особливої актуальності набуває ця проблема в рамках процесу реалізації пільгового режиму діяльності в умовах функціонування спеціальних (вільних) економічних зон та территорій пріоритетного розвитку в Україні.
Питання, яким присвячено дисертаційну роботу було досліджено у працях і публікаціях відомих вітчизняних і закордонних економістів в області інвестиційної політики: В. Беренса, Дж. Кейнса, Ф. Модігліані, Д. Норткотта, А. Тобіна, У. Фішера, П.М. Хавранека, У. Шарпа, Білоруса О.Г., Бланка І.О., Грачової М.В., Губського Б.В., Ільїної Н.І, Книша М.І., Лук’яненко Д.Г., Макогона Ю.В., Новицького В.Є., Пахомова Ю.М., Шапіро В.Д. і ін.
Разом з цим, у вітчизняній економічній літературі проблеми управління інвестиційною діяльністтю підприємств в умовах спеціального режиму не знайшли достатнього висвітлення, а зарубіжний досвід вимагає адаптації до сучасних умов господарювання в Україні.
Недостатньо уваги приділено проблемам стратегічного управління інвестиційними процесами, малорозробленим залишається механізм виявлення й оцінки інвестиційних ризиків і формування конкурентних переваг за рахунок розробки і реалізації інвестиційних стратегій.
Вітчизняні підприємства мають потребу в науковообгрунтованих рекомендаціях в області організації інвестиційної діяльності, що забезпечували б підвищення ефективності функціонування підприємства, його виживання і сталий розвиток. Таким чином, об'єктивна необхідність подальшого розвитку теоретичних і методико-прикладних основ формування ефективних систем управління інвестиційною діяльністю на вітчизняних підприємствах з урахуванням особливостей сучасних соціально-економічних умов господарювання обумовила актуальність теми даної роботи, її цільову спрямованість і сутність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНОЗЕМНИЙ КАПІТАЛ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ В УМОВАХ СПЕЦІАЛЬНОГО РЕЖИМУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок