Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БАЛОЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ

НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БАЛОЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ

Назва:
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БАЛОЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ
ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
ІМЕНІ В.М. ШИМАНОВСЬКОГО
Солодка Наталія Олександрівна
УДК 539.3
НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БАЛОЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ
05.23.17 – будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному хіміко-технологічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Зеленцов Дмитро Гегемонович,
Український державний хіміко-технологічний університет, завідувач кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Корольов Володимир Петрович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри металевих конструкцій;
кандидат технічних наук,
Матченко Тарас Ілларіонович,
Національний авіаційний університет, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва.
Повідна установа: | Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельної механіки та опору матеріалів, Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “10” липня 2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
Автореферат розісланий “6” червня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 26.857.01,
д. т. н., професор |
О. І. Оглобля


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Елементи багатьох конструкцій, що включають згинні стержні, широко застосовуються у різних галузях народного господарства, зокрема в хімічній, газовій, металургійній, гірничій, нафтопереробній промисловостях, та в процесі експлуатації часто підлягають не тільки впливу навантажень, але й різноманітних агресивних середовищ. Сумісний вплив таких факторів призводить до руйнування металу (корозії), що викликає значне зменшення несучої здатності та термінів роботи конструкції. Основною метою рішення проблеми корозії є продовження термінів експлуатації металевих конструкцій до їх морального зносу, яка до теперішнього часу повністю не розв’язана. З метою забезпечення надійності, безпечної роботи та своєчасного встановлення термінів ремонтних й профілактичних засобів, треба приділяти значну увагу умовам експлуатації конструкцій вже на стадії проектування. Поставлена задача може бути досягнена двома шляхами. По-перше, визначенням меж застосування існуючих матеріалів для заданих умов експлуатації, розробкою нових матеріалів та захисних покриттів, що забезпечують надійну роботу конструкцій. По-друге, визначенням раціональних параметрів та терміну експлуатації конструкції. В цьому напряму перспективним є підхід, заснований на розробці нових моделей та методів розрахунку напружено-деформованого стану (НДС), довговічності та оптимального проектування конструкцій, що підлягають впливу не тільки навантажень, але й агресивних середовищ з урахуванням нелінійної зміни геометричних параметрів конструкції, викликаної сумісною дією зазначених факторів. Оскільки експериментальні дослідження впливу агресивних середовищ на металеві конструкції досить довгий процес, пов’язаний з матеріальними витратами, застосування розрахункових моделей та методів дозволяє скоротити обсяг експериментальних робіт та час проектування.
У відомих методиках розрахунку конструкцій, які експлуатуються в умовах впливу агресивних середовищ, дію останніх рекомендовано враховувати збільшенням геометричних розмірів конструкцій на величину, рівну добутку середньої швидкості корозії на заданий термін експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: НЕСУЧА ЗДАТНІСТЬ ТА ОПТИМАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ БАЛОЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок