Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: МЕДИКО-СОЦІАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ НА МОДЕЛІ ХВОРОБ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

Загрузка...

МЕДИКО-СОЦІАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ НА МОДЕЛІ ХВОРОБ ОРГАНІВ ДИХАННЯ / сторінка 3

Назва:
МЕДИКО-СОЦІАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ НА МОДЕЛІ ХВОРОБ ОРГАНІВ ДИХАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,00 KB
Завантажень:
314
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Теоретичне значення дослідження полягає у доповненні концепції про дію чинників ризику захворювань органів дихання новими відомостями про реструктуризацію достовірних і ймовірних факторів та у розробці оптимізованої системи профілактики.
Практичне значення дослідження полягає у тому, що його результати стали підставою для розробки оптимізованої системи профілактики захворювань серед підлітків на моделі хвороб органів дихання та впровадженні:
І. На державному рівні:
-
розробці інформаційного листа “Організаційно-технологічна модель профілактики захворювань органів дихання у підлітків на основі інтегрованого підходу” (2003).
ІІ. На регіональному рівні:
-
обґрунтуванні підготовки міської програми ”Здоров’я населення і етапи впровадження проекту ВООЗ “Здорові міста” в місті Івано-Франківську” (затверджена рішенням ХІІ сесії Івано-Франківської міської ради ІІІ демократичного скликання 11.04.2000 року);
-
при проведенні педагогічного процесу в Київській медичній академії післядипломної освіти, Івано-Франківському та Львівському медичних університетах.
ІІІ. На місцевому рівні:
-
створенні міської комп’ютерної системи моніторингу здоров’я населення і чинників ризику із застосуванням авторських методів обробки та інтеграції статистичного матеріалу на базі Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні, міської поліклініки №1, Івано-Франківського обласного лікувально-фізкультурного центру здоров'я, закладів управління освіти та науки області;
-
співучасті у Європейській мережі шкіл сприяння здоров’ю, розвитку волонтерства та його програмного забезпечення.
Особистий внесок здобувача. Автором особисто визначені і сформовані мета, завдання і програми дослідження, адекватні їм методи дослідження. Проаналізовані і узагальнені сучасні науково-інформаційні джерела вітчизняної та світової літератури з даної проблеми. Особисто проведено соціологічне і епідеміологічне дослідження, вивчено захворюваність, чинники навколишнього середовища та їх вплив, проведено оцінку, оптимізовано систему профілактики захворювань, впроваджено результати дослідження у практику. Здобувачем виконано аналітико-синтетичну і розрахункову роботу, описано отримані результати. За участю наукового керівника, професора Н.І.Кольцової, розроблена методика вибору пріоритетних напрямків первинної профілактики захворювань за коефіцієнтом максимальної значимості (КМЗ). Самостійно сформульовані висновки та практичні рекомендації.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертації доповідались та обговорювались:
І. На державному рівні: Всеукраїнській науково-практичній конференції “Актуальні питання теоретичної та практичної медицини” (Суми, 2002), Всеукраїнській науково-практичній конференції “Питання валеології у навчально-методичному процесі медичних закладів України” (Луганськ, 2002), Українській науково-практичній конференції “Актуальні проблеми організації медичного забезпечення дітей та підлітків” (Харків, 2002), науковому симпозіумі “Фізіологія та патологія становлення чоловічої статевої системи” (Харків, 2002), Всеукраїнській науковій конференції “Обговорення законопроекту “Про фінансування охорони здоров’я та медичне страхування” (Київ, 2004).
ІІ. На регіональному рівні: обласній науково-практичній конференції “Життя і здоров’я дитини: пріоритети освіти й охорони здоров’я” (Івано-Франківськ, 2003), курсах підвищення кваліфікації працівників санітарної освіти Івано-Франківського обласного лікувально - фізкультурного центру здоров’я (1999-2004), постійно діючих при ІФДМУ передатестаційних циклах підвищення кваліфікації та тематичних удосконалень керівних кадрів охорони здоров'я (1999-2004).
ІІІ. На місцевому рівні: семінарі міського відділу освіти із директорами шкіл на тему “Методологічні основи впровадження валеологічної освіти в школі” (Івано-Франківськ, 1999), підсумковій науковій конференції Івано-Франківської державної медичної академії (Івано-Франківськ, 2000).
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 12 наукових праць, з них 5 - у фахових виданнях, які входять до переліку ВАК України (три - самостійні, дві - у співавторстві), 6 - у матеріалах конференцій, симпозіумів, конгресів і наукових виданнях та 1 - інформаційний лист.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: МЕДИКО-СОЦІАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ НА МОДЕЛІ ХВОРОБ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок