Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

Назва:
СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ТОШИНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
УДК 631.13: 631.1.027
СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК
Спеціальність 08.06.01- економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ- 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Білоцерківському державному аграрному університеті, Міністерство Аграрної політики України, м. Біла Церква.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Губенко Василь Іванович
Білоцерківський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва і зовнішньоекономічної діяльності підприємств АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сологуб Олена Петрівна,
Національний університет харчових технологій,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, асистент
кафедри менеджменту
Гогуля Ольга Петрівна,
Національний аграрний університет
Провідна установа: Львівський державний аграрний університет
Міністерству аграрної політики України
кафедра менеджменту
Захист відбудеться “ 29 ” вересня 2006 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.01 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68
Автореферат розісланий “ 29 ” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.М. Марченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В сучасних умовах в економіці України відбуваються значні зміни форм власності, системи управління, механізму господарювання, характеру зв’язків між виробниками та споживачами. На зміну централізованому плануванню діяльності підприємства приходять ринкові взаємовідносини, що орієнтовані на взаємну користь.
За умови становлення цивілізованих ринкових відносин, стохастичності ринкової кон’юнктури та непередбачуваності її розвитку зростає значення науково обгрунтованого вибору стратегії і тактики маркетингової діяльності.
Вихід України на світовий ринок, формування конкурентного середовища зумовили актуальність маркетингової діяльності в АПК як комплексу заходів щодо узгодження виробничо-збутової діяльності згідно з вимогами ринку. Потреба у здійсненні такої діяльності постійно зростає. Виникає необхідність у дослідженні ринку, прогнозуванні розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, аналізі маркетингової діяльності підприємств та прийнятті стратегічних рішень для забезпечення їхньої конкурентоспроможності.
Організація маркетингової діяльності повинна спрямовуватись на розвиток підприємницької ініціативи, що передбачає розробку конкурентоспроможних ідей, їх оперативну реалізацію в практичній діяльності через обрану стратегію. Вибір оптимальної стратегії діяльності підприємств має ґрунтуватися на прогнозах та передбаченні розвитку бізнесу, можливостях розвитку діяльності, що передбачає врахування особливостей зовнішнього середовища та можливостей підприємства.
Забезпечення ефективної діяльності підприємств молочної промисловості потребує теоретико-методологічного й методичного обґрунтування вибору маркетингової стратегії, що є ключовою проблемою трансформації економіки.
Україна за своїми природними характеристиками має сприятливі умови, які визначають потенційну конкурентоспроможність аграрної продукції. Експорт продукції АПК, що в 2005р. склав 11,5%, зовнішньоторговельний оборот галузі – 10,3% до загальнодержавних показників, у перспективі повинен зростати й стати одним із основних джерел доходів держави.
Для ефективного функціонування аграрного сектора економіки в умовах вступу України у Світову організацію торгівлі необхідно підвищувати конкурентоспроможність виробництва всіх видів товарів, особливо продукції тваринництва, яка в умовах лібералізації зовнішньої торгівлі може стати неконкурентоспроможною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ МАРКЕТИНГУ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ АПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок