Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КАМБОДЖІЙСЬКА ПРОБЛЕМА В МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ У ПІВДЕННО-СХІДНІЙ АЗІЇ ( 1975 – 1991 рр.)

КАМБОДЖІЙСЬКА ПРОБЛЕМА В МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ У ПІВДЕННО-СХІДНІЙ АЗІЇ ( 1975 – 1991 рр.)

Назва:
КАМБОДЖІЙСЬКА ПРОБЛЕМА В МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ У ПІВДЕННО-СХІДНІЙ АЗІЇ ( 1975 – 1991 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,69 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАВУ ТХЕ ХІЄП
УДК 327-56(5-12): 94(596) “1975-1991”


КАМБОДЖІЙСЬКА ПРОБЛЕМА В МІЖНАРОДНИХ
ВІДНОСИНАХ У ПІВДЕННО-СХІДНІЙ АЗІЇ
( 1975 – 1991 рр.)


23.00.04. – Політичні проблеми міжнародних систем
та глобального розвитку


АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук


Київ – 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник:
Доктор політичних наук, доцент
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Григорій Миколайович,
Національний інститут стратегічних досліджень,
завідувач відділом воєнної політики

Офіційні опоненти:
Доктор політичних наук, доцент
ШЕРГІН Сергій Олександрович,
Дипломатична Академія при МЗС України,
завідувач кафедри зовнішньої політики і міжнародного права

Кандидат історичних наук, професор,
ЛАДИЧЕНКО Тетяна В’ячеславівна,
Національний педагогічний університет імені
М.П. Драгоманова, завідувач кафедри методики викладання історії
та суспільно-політичних дисциплін

Провідна установа: Інститут світової економіки і міжнародних відносин
НАН України, м. Київ.
Захист відбудеться 4 березня 2003 р. о 14.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.29 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за адресою: Київ - 119, вул. Мельникова, 36/1
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розісланий 1 лютого 2003 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради М. С. Каменецький
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Незважаючи на те, що камбоджійська проблема була розв'язана Паризькими угодами у 1991 р., вона й сьогодні залишається актуальною. Її актуальність визначається насамперед дискусіями, які тривають щодо коренів та сутності камбоджійської проблеми.
Комплексне і науково-обгрунтоване дослідження камбоджійської проблеми необхідно перш за все для формулювання відповідних висновків, необхідних для визначення зовнішньої політики В’єтнаму в даний час.
Адже й дотепер продовжують діяти чимало чинників, які сприяли появі і загостренню камбоджійської проблеми як регіонального конфлікту.
Тому визначення меха-нізму розв'язання камбоджійської проблеми може бути певним алгорит-мом для врегулювання існуючих на планеті війн та збройних конфлік-тів, зокрема в Південно-Східній Азії(ПСА), яка ще має багато дестабілізуючих факторів. У цьому контексті збереження та зміцнення миру, безпеки та співро-бітництва в регіоні продовжує бути однією з пріоритетних цілей зовнішньої політики В'єтнаму та інших країн АСЕАН.
Актуальність теми визначила наукову проблему дисертації, що полягає у визначенні ролі та зна-чення камбоджійської проблеми у формуванні міжнародних відносин у ПСА в період з 1975 по 1991 рр., а також впливу внутрішньополі-тичних та зовнішньополітичних процесів на її розв'язання.
Зв'язок дисертації з науковими програмами, планами темами. Дисерта-ційне дослідження є складовою частиною комплексної наукової програми Київ-ського національного університету ім. Тараса Шевченка "Розбудова державності України" (№ О1964015204), наукової програми Інституту міжнародних відносин Київського національного університету "Розробка міжнародних, правових, політичних та економічних основ розбудови Української Держави" (№ 01974003322), а також є складовою частиною комплексної програми дослідницьких робіт МЗС В'єтнаму.
Дослідження виконано у відповідності з науковою тематикою кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Зовнішньополітична стратегія України в контексті будівництва нової європейської архітектури".
Мета дослідження полягає в комплексному аналізі підходів до з'ясування сутності камбоджійської проблеми, процесу її формуван-ня і розв'язання, а також впливу на міжнародні відносини в регіоні ПСА.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КАМБОДЖІЙСЬКА ПРОБЛЕМА В МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ У ПІВДЕННО-СХІДНІЙ АЗІЇ ( 1975 – 1991 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок