Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИСТРОЇ І СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА КОНТРОЛЮ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ ЗБУРЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПОЛЯ

ПРИСТРОЇ І СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА КОНТРОЛЮ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ ЗБУРЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПОЛЯ

Назва:
ПРИСТРОЇ І СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА КОНТРОЛЮ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ ЗБУРЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПОЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,74 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет „Львівська політехніка”
Сторож Володимир Георгійович
УДК 621.37/39:654.9
ПРИСТРОЇ І СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА КОНТРОЛЮ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ ЗБУРЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПОЛЯ
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Прудиус Іван Никифорович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
директор інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, м Львів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Нічога Віталій Олексійович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка
Національної академії наук України,
провідний науковий співробітник, м. Львів
кандидат технічних наук, доцент
Чирков Дмитро Володимирович,
Державний університет інформаційно-
комунікаційних технологій,
Інститут захисту інформації,
заступник директора, м. Київ
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра радіотехнічних систем, м. Одеса
Захист відбудеться 23 травня 2007 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.10 у Національному університеті „Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул.Бандери, 12, ауд. 218 корпусу № 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” (79013, м. Львів, вул. Професорська, 1)
Автореферат розісланий 19 квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц. Бондарєв А.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основним джерелом інформації про вторгнення в контрольовану зону є первинні перетворювачі, робота яких базується на різних фізичних принципах. Серед них важливе місце займають радіохвильові перетворювачі: доплерівські, радіопроменеві та дифракційні. Властивість радіохвиль проникати через радіопрозорі перешкоди дозволяє створювати на їх основі як незамасковані так і замасковані пристрої захисту і контролю, які не виділяються на фоні ландшафту чи інтер’єру.
Останнім часом знаходять застосування пристрої захисту і контролю, реалізовані на базі антен-автогенераторів (ААГ). Даний клас пристроїв, у порівнянні до класичного виконання давача на двох функціональних вузлах (антені і автогенераторі), характеризуються значною зміною своїх параметрів при появі стороннього тіла у випромінюваному електромагнітному полі. Тому реалізація давачів в НВЧ діапазоні на базі ААГ є перспективною. Однак їхня чутливість, як первинних перетворювачів, обмежена рівнем власних шумів.
До радіохвильових давачів відносяться також пристрої на випромінюючих кабелях, які використовуються для захисту та контролю периметрів об’єктів і діють за принципом виділення інформаційного сигналу при збуренні стороннім тілом випроміненого поля. Застосування випромінюючих кабелів дозволяє створити чутливу зону, яка повністю повторює рельєф місцевості та конфігурацію периметру зони контролю. Можливість замаскованого встановлення випромінюючих кабелів в грунті або на інженерних спорудах дозволяє збільшити імовірність виявлення підготовленого порушника за рахунок створення додаткового, невидимого для нього, рубежу. Використання додаткового рубежу актуальне в практиці захисту і контролю важливих і особливо важливих об’єктів. Якщо імовірність виявлення порушника незамаскованим загороджувальним пристроєм, яка для підготовленого порушника складає P1 = ,5...0,6, а імовірність виявлення порушника замаскованим пристроєм складає P2 = ,8...0,9 то при сумісному їх використанні імовірність виявлення можна визначити за відомим з теорії імовірності співвідношенням , і буде складати 0,9...0,96, що є задовільним для практики. Можливість замаскованого встановлення випромінюючих кабелів дозволяє забезпечити контроль ділянок з штучним ландшафтом, які прилягають, наприклад, до сучасних пунктів переходу Державного кордону, будівель державних адміністрацій і таке інше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРИСТРОЇ І СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ТА КОНТРОЛЮ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ ЗБУРЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПОЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок