Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИПИНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

ПРИПИНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

Назва:
ПРИПИНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,47 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інститут законодавства Верховної Ради України
КРАВЧЕНКО Сергій Русланович
УДК 341.245
ПРИПИНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ:
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
Спеціальність 12.00.11 - міжнародне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата юридичних наук
Київ - 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі порівняльного та європейського права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник:
кандидат юридичних наук, доцент
ЗАБЛОЦЬКА Людмила Григорівна
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцент кафедри порівняльного та європейського права
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор,
член-кореспондент Академії правових наук України
БУРОМЕНСЬКИЙ Михайло Всеволодович
Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, професор кафедри міжнародного та державного права зарубіжних країн (м. Харків)
кандидат юридичних наук
ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ Олексій Юрійович
Секретаріат Президента України, Головний консультант відділу міжнародно-правових питань Головної Служби зовнішньої політики (м. Київ)
Захист дисертації відбудеться 12.06. 2008 р. о _15_ годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.867.01 в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4. Автореферат розісланий „10" травня 2008 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради
кандидат юридичних наук
О.М.Биков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження обумовлюється тим, що сучасні загальносвітові процеси інтеграції та глобалізації вимагають вдосконалення правового забезпечення в усіх сферах міжнародних відносин. Глобалізація має різні виміри, ставить нові запитання, породжує нові виклики щодо способів врегулювання міжнародних правовідносин, зокрема, міжнародно-правового регулювання припинення міжнародних договорів. В цьому універсальному процесі розвитку залишаються неврегульованими теоретичні та практичні проблеми припинення міжнародних договорів, які не знайшли відображення і кодифікації у Віденських конвенціях 1969 та 1986 рр. Отже, головний напрям дослідження полягає в тому, щоб спираючись на наявну теоретичну і юридичну базу, дослідити еволюцію становлення міжнародно-правових засад інституту припинення міжнародних договорів, визначити чинні норми, проаналізувати ефективність міжнародних інституційних механізмів, створених для розроблення, кодифікації та реалізації нових принципів і норм, виявити специфіку практики національних держав щодо припинення міжнародних договорів, відмінну від типових положень Віденських конвенцій в умовах прогресивного розвитку міжнародного права.
Інститут припинення міжнародних договорів вважається достатньо врегульованим у конвенційному контексті, зокрема, у Віденських конвенціях про право міжнародних договорів 1969 року та право міжнародних договорів між державами та міжнародними організаціями або між міжнародними організаціями 1986 року визначено основні підходи до проблеми припинення міжнародних договорів. Проте деякі положення потребують вдосконалення з погляду сучасної теорії та реальної практики міжнародних правовідносин.
Звертання до цієї теми дослідження зумовлено необхідністю систематизації та узагальнення сучасної наукової інформації і чинних норм міжнародного права щодо припинення міжнародних договорів на основі реальної практики міжнародних правовідносин, встановлення адекватності наукових концепцій, пов'язаних з предметом дисертаційної роботи і ще не проаналізованих в юридичній літературі; потребою дослідження практики припинення міжнародних договорів в рамках інтеграційних об'єднань ЄС та СНД, доцільністю міжнародно-правового аналізу питань стандартів національного законодавства у цій сфері.
Проголошення незалежності України, нова міжнародно-правова реальність держави викликали припинення, зупинення, поновлення та правонаступництво цілої низки багатосторонніх і двосторонніх договорів та інших міжнародних правових актів, важливих для захисту національних інтересів, вирішення нових політичних, економічних, соціальних та правових проблем міжнародного співробітництва, зокрема, в рамках європейської інтеграції та правовідносин в межах СНД.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРИПИНЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок