Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІКАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ПРИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ФІЗИЧНИХ ТРЕНУВАННЯХ СТУДЕНТІВ З НЕДОСТАТНЬОЮ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВЛЕНІСТЮ

ЛІКАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ПРИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ФІЗИЧНИХ ТРЕНУВАННЯХ СТУДЕНТІВ З НЕДОСТАТНЬОЮ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВЛЕНІСТЮ

Назва:
ЛІКАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ПРИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ФІЗИЧНИХ ТРЕНУВАННЯХ СТУДЕНТІВ З НЕДОСТАТНЬОЮ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВЛЕНІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,13 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДЕРЖАВНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
Самошкін Владлен Валентинович
УДК 612. 13/.17+612.2.:572.51:612.766.1] – 052.63
ЛІКАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ
ПРИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ФІЗИЧНИХ ТРЕНУВАННЯХ
СТУДЕНТІВ З НЕДОСТАТНЬОЮ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВЛЕНІСТЮ
14.01.24 – лікувальна фізкультура та спортивна медицина
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровській державній медичній академії
МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Клапчук Василь Васильович, Дніпропетровська державна медична академія, професор кафедри спортивної медицини, лікувальної фізкультури, фізичного виховання та валеології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Соколовський Валентин Степанович, Одеський державний медичний універсітет, завідувач кафедри спортивної медицини та валеології;
кандидат медичних наук, доцент Пєшкова Ольга Володимірівна, Харьківський державний інститут фізичної культури, завідувач кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини.
Провідна установа:
Кримський державний медичний універсітет ім. С.І. Георгієвського МОЗ України, кафедра фізичного виховання та здоров'я з курсом лікувальної фізкультури та спортивної медицини, м. Сімферополь.
Захист відбудеться 22 червня 2001 р. о 13 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.601.01 у Дніпропетровськії державній медичній академії за за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 9
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровської державної медичної академії (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 9)
Автореферат розісланий 15 травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Кобеляцький Ю.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У Законі України “Про фізичну культуру і спорт” 1993 р. зазначається, що фізичне виховання є головним напрямком впровадження фізичної культури і становить органічну частину загального виховання, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок людини. Це, зокрема, враховується під час сучасної підготовки фахівців у вищих навчальних закладах освіти, де також використовуються “Державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України”, які затверджені Кабінетом Міністрів України (Київ, 1996). Однак фахівці з спортивної медицини та фізичного виховання звертають увагу на низький рівень здоров'я та недостатню фізичну підготовленість значної кількості студентів (Єрьоміна О.Л., 1994; Мельниченко А.П., Хайкін Л.В., 1995; Карягін В.М., 1998 та ін.). Тому у навчальному процесі з фізичного виховання вишукуються нові ефективні форми проведення занять та диференційованої методики підвищення функціональних резервів організму.
В цьому відношенні мали б перевагу диференційовані фізичні тренування з урахуванням загальної фізичної працездатності та аеробної продуктивності організму (на основі показників PWC170 та максимального споживання кисню) і особливо - індивідуальної толерантності до фізичного навантаження з попереднім тестуванням. Такий підхід практично відсутній у фізичному вихованні, де відома лише одна методика, яка призначена студентам спеціальної медичної групи з неактивною фазою ревматизму (Єпіфанов В.А. з співавт., 1992). В наявній літературі не знайдено праць із вивчення впливу фізичних тренувань на велоергометрі та з застосуванням інших ергометричних приладів (тредміл, ергометри човнового типу, степер тощо), де б ураховувалась індивідуальна толерантність до фізичного навантаження, хоча такі тренувальні пристрої окремі автори застосовували.
Викладене розкриває сутність і стан наукової задачі, обгрунтовує необхідність та дає підставу для проведення дослідження, яке буде корисним для вищих навчальних закладів освіти України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконувалась як фрагмент науково-дослідницької роботи “Медичне та педагогічне забезпечення занять з фізичного виховання при недостатній фізичній підготовленості студентів” кафедри спортивної медицини, лікувальної фізкультури, фізичного виховання та валеології Дніпропетровської державної медичної академії, номер державної реєстрації 0199 U 001654, у виконанні якої роль автора полягає в обгрунтуванні та застосуванні велоергометричних тренувань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЛІКАРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ПРИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ФІЗИЧНИХ ТРЕНУВАННЯХ СТУДЕНТІВ З НЕДОСТАТНЬОЮ ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВЛЕНІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок