Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,60 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ШЕВЦОВА ЯНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 330.322:658.152
ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
 
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кліяненко Борис Терентійович,
Луганська філія Інституту
економіко-правових досліджень
НАН України, директор.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Прокопенко Микола Дмитрович, Інститут економіки промисловості НАН України, головний науковий співробітник відділу проблем регіональної економіки (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Тісунова Вікторія Миколаївна, Луганська академія внутрішніх справ ім. 10-річчя Незалежності України Міністерства внутрішніх справ України, доцент кафедри економіко-правових дисциплін (м. Луганськ).
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємств (м. Одеса).
Захист відбудеться 10 квітня 2003 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 6 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г. В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Трансформаційні процеси в економіці України створюють для підприємств зовсім нові умови інвестування, від результативності якого залежить ефективність діяльності основної ланки економіки. У зв'язку з цим набувають особливої актуальності питання, пов'язані з вивченням умов інвестиційного середовища підприємств, залученням інвестицій і їхнім ефективним використанням.
Особливої уваги заслуговує дослідження пріоритетних напрямів і способів інвестиційного забезпечення підприємств в умовах трансформації економіки, розробка системи організаційного супроводу процесу управління інвестуванням підприємств, що включає оцінку інвестиційного середовища вітчизняних підприємств, їх інвестиційного потенціалу з позицій інвестора, організацію прийняття та реалізації інвестиційних проектів. Проте в цілому окреслені питання управління інвестиційним забезпеченням підприємств в умовах трансформації економіки недостатньо вивчені й не одержали належного практичного застосування.
У зв'язку з цим існує необхідність продовження дослідження, теоретичного обґрунтування та розробки комплексу практичних рекомендацій, пошуку нових підходів до управління інвестиційним забезпеченням підприємств. На вирішення саме цієї задачі і спрямовані дослідження дисертаційної роботи, що обумовило вибір теми дослідження і її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати роботи отримані при виконанні науково-дослідних робіт у Донецькому національному університеті. За участю здобувача були виконані дослідження за темою "Дослідження механізму управління фінансовими, кредитними процесами в економіці України" (номер державної реєстрації 0101U005729) у 1999-2002 р. Здобувач брала участь у розробці питань теоретичного обґрунтування системи управління інвестиційним забезпеченням підприємств, що базується на прийнятті доцільних інвестиційних рішень з урахуванням інвестиційного потенціалу підприємств в умовах реструктуризації та приватизації.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є формування та реалізація принципових підходів до інвестиційного забезпечення в умовах трансформації економіки на основі комплексної розробки теоретичних, методичних і практичних питань щодо побудови системи організаційного супроводу управління інвестиційним забезпеченням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок