Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ТВАРИННИЦТВІ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Тернопільської області)

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ТВАРИННИЦТВІ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Тернопільської області)

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ТВАРИННИЦТВІ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Тернопільської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,60 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ЗАВИТІЙ ОЛЬГА ПЕТРІВНА
УДК 657.471:631.1
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ
У ТВАРИННИЦТВІ
(на прикладі сільськогосподарських підприємств
Тернопільської області)
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ТЕРНОПІЛЬ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту в сільському господарстві Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Олійник Василь Михайлович,
Тернопільська академія народного господарства,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
в сільському господарстві.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Мельник Роман Олексійович
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри економіки і управління
інвестиціями
Провідна установа: Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту
в сільському господарстві, м. Київ
Захист відбудеться 04.10.2002р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 при Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул. Львівська, 11, ауд.1300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул.,Львівська, 6.
Автореферат розісланий 02.09.2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук,
професор Д.А. Штефанич
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах переходу України до ринкових відносин і подолання наслідків соціально-економічної кризи важливо вивести сільськогосподарське виробництво на новий якісний рівень. Нині відносини у цій галузі формуються на приватно-орендній основі, що дає змогу селянинові відчути себе власником, господарем на землі та повністю розпоряджатись результатами своєї праці.
Тваринництво – це особлива галузь сільськогосподарського виробництва, що зазнала значних втрат внаслідок економічної кризи у 90-их рр. ХХ ст. Через нееквівалентні ціни на тваринницьку продукцію, високі та не завжди виправдані витрати поголів'я тварин і птиці зменшилося у 2–4 рази, в багатьох сільськогосподарських підприємствах тваринництво повністю занепало, приміщення ферм знаходяться у напівзруйнованому стані.
За останні роки відбулись значні зміни і в системі бухгалтерського обліку. Ухвалено новий План рахунків, введено нові журнали до журнально-ордерної форми обліку, завершено перший етап запровадження Національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, що дає змогу отримати достовірну інформацію для управлінських рішень в умовах ринкових відносин. Нині активно обговорюється питання щодо вдосконалення управлінського обліку взагалі та для кожної галузі економіки України зокрема.
Зазначені зміни певним чином вплинули і на методику та організацію обліку й контролю за витратами у тваринництві, якими тривалий час займались такі вітчизняні та зарубіжні вчені, як І. О. Белебеха, М. Г. Бєлов, І. М. Бєлий, Ф.Ф. Бутинець, П. І. Гайдуцький, В. Г. Гетьман, Г. І. Грінман, В. Г. Линник, Ю. Я. Литвин, А. С. Лисецький, Г. Г. Кірейцев, В. С. Мікутіс, В. Б. Моссаковський, М. З. Пізенгольц, П. Т. Саблук, Л. К. Сук, Л. С. Шатковська, М. Я. Штейман , В. П. Ярмоленко, М. А. Ящук та ін. У працях вищеназваних вчених висвітлено ряд важливих проблем. Деякі з них є недослідженими і дискусійними, тому потребують удосконалення і грунтовнішого вивчення як з боку науковців, так і практиків.
Так, слід удосконалити систему ведення обліку витрат на виробництво і калькулювання собівартості тваринницької продукції, облік і контроль витрат за статтями й елементами, первинні документи та облікові реєстри і форми звітності, структуру і кореспонденцію рахунків, методику та техніку бухгалтерського обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ТВАРИННИЦТВІ (на прикладі сільськогосподарських підприємств Тернопільської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок