Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕХОДУ РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ НА РИНКОВІ УМОВИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

МЕТОДОЛОГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕХОДУ РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ НА РИНКОВІ УМОВИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕХОДУ РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ НА РИНКОВІ УМОВИ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,37 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СЛАВОВ Микола Антонович
УДК 656.61: 338.242
МЕТОДОЛОГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕХОДУ
РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
НА РИНКОВІ УМОВИ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Спеціальність 08.07.04 — економіка транспорту і зв’язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
ОДЕСА — 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському університеті економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий консультант | доктор економічних наук, професор
Ревенко Валерій Лук’янович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ та МОН України, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: |
академік НАН України, доктор економічних наук, професор Чумаченко Микола Григорович,
Президія НАН України, радник;
доктор економічних наук, професор
Данилишин Богдан Михайлович,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, заступник директора;
доктор економічних наук, професор
Махуренко Геннадій Сергійович,
Одеський національний морський університет, завідувач кафедри “Економічна теорія та кібернетика”
Провідна установа: |
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринку транспортних послуг
Захист дисертації відбудеться “21”березня 2003 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .060.02 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці ім. проф. Г.К. Суслова Одеського національного морського університету за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
Автореферат розісланий “17”лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Холоденко 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останній третині ХХ століття у світогосподарському просторі були виявлені стійкі негаразди в функціонуванні господарських об’єктів, які були засновані на державній формі власності. Ці негаразди в державних (суспільних) секторах економік досить швидко набували тенденцій до збільшення. Саме вони у більшості провокували економічні кризи на регіональному та субконтинентальному рівнях.
Необхідність економічних перетворень була настільки очікуваною та безперечною, що дуже швидко та непомітно ці перетворення набули стійких тенденцій. Такі нові тенденції у світогосподарському просторі глобального характеру містили в собі величезну сукупність непрогнозованих ситуацій, які були обумовлені невизначеностями і ризиками соціально-політичної та економічної нестабільності.
Основи теорії трансформації державної власності, її роздержавлення та приватизації, а також функціонування суб’єктів господарювання з корпоративною (змішаною) та приватною формами власності були закладені працями М. Вебера, Л. Мізеса, Й. Шумпетера, М. Фридмена, Ф. Хайєка, Є. Саваса, М.Д. Кондратьєва, Я. Корнаї, Р. Коуза, Є. Тоффлера, М.І. Туган-Барановського, А. Томсона, М. Портера, Р. Солоу, П. Друкера, А.Дж. Стрікланда та ін.
Суттєвий внесок у розвиток економіки перехідного періоду зробили українські вчені: О.О. Бакаєв, І.І. Лукінов, В.М. Геєць, М.І. Долішний, Ю.М. Пахо-мов, М.Г. Чумаченко, О.І. Амоша, О.Г. Білорус, Б.В. Буркинський, Ю.Л. Воро-бйов, А.С. Гальчинський, В.Г. Герасимчук, В.І. Голіков, С.І. Дорогунцов, Б.М. Данилишин, Б.Є. Кваснюк, Ю.Ф. Кулаєв, А.Ф. Павленко, В.Л. Ревенко, А.А. Пересада, Д.Г. Лук’яненко, Д.М. Львов, Г.С. Махуренко, М.І. Котлубай та багато інших.
Західною економічною теорією радянська економіка вважалася неефективною щодо виробництва, розподілу, обміну та впровадження різних інновацій. Ціни не мали значення у стимулюванні мотивації до ефективної наукоємної праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕРЕХОДУ РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ НА РИНКОВІ УМОВИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок