Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,40 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Київський державний лінгвістичний університет
УДК 378.147:802.0
Морська Лілія Іванівна
ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Спеціальність 13.00.02. – теорія та методика навчання: германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки АПН України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, професор
Плахотник Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник лабораторії
навчання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, доцент
Петращук Олена Петрівна,
Київський державний лінгвістичний
університет, завідувач кафедри англійської
філології
кандидат педагогічних наук, доцент
Бобир Світлана Леонідівна,
Чернігівський державний педагогічний
університет ім.Т.Шевченка, завідувач кафедри
англійської філології
Провідна установа Харківський національний університет імені
В.Н.Каразіна, кафедра англійської філології,
Міністерство освіти і науки України, м.Харків
Захист відбудеться 21 червня 2001 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському державному лінгвістичному університеті, 03680 м.Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного лінгвістичного університету, 03680 м.Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 20.04.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження визначається соціальним замовленням підготовки висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях суспільного життя, які повинні володіти навичками та вміннями професійного іншомовного спілкування з іноземними колегами з метою обміну досвідом і досягненнями у своїй галузі та ефективного їх застосування в Україні. В умовах формування ринкових відносин у нашій державі, за яких спостерігається налагодження нових міжнародних зв'язків України та здійснюється широкий обмін спеціалістами, володіння іноземною мовою (ІМ) стало однією з найважливіших потреб, що безпосередньо впливають на професійну діяльність фахівців. У цьому контексті значущість ІМ, як засобу професійного спілкування студентів – майбутніх спеціалістів, набула надзвичайної вагомості в системі освіти нашої країни. Це вимагає нового підходу до організації навчання ІМ у немовних вищих закладах освіти (ВЗО) з метою розвитку мовленнєвої активності та вмінь практичного використання ІМ у професійних цілях, творчого мислення, пізнавальних процесів як невід'ємних ознак майбутніх спеціалістів. Фахівці в галузі фізичної культури і спорту (ФКС) не є винятком.
Необхідно зазначити, що чинні програми навчання з ІМ для немовних спеціальностей ВЗО (1990) наголошують на володінні студентами ІМ з метою практичного її використання у процесі майбутньої професійної діяльності. В той же час існуюча практика викладання ІМ у немовних ВЗО не відповідає принципу професійної орієнтованості навчального матеріалу, що є причиною суперечності між змістом програмних вимог до володіння ІМ та характером навчання. За таких умов у випускників ВЗО, які спеціалізуються в галузі ФКС, виникає потреба в професійному іншомовному спілкуванні в різних ситуаціях, пов'язаних із участю в міжнародних спортивних змаганнях і переговорах із представниками зарубіжних спортивних колективів, стажуванням чи професійною діяльністю за кордоном. Метою такого спілкування є встановлення контакту, налагодження взаєморозуміння, переконання співрозмовника, що здійснюється у формі бесіди.
Відомо, що однією з найуживаніших та найпопулярніших мов серед спортсменів усього світу є англійська. Тому виникає необхідність розробки ефективної методики навчання студентів
факультету фізичного виховання професійного спілкування англійською мовою, яка повинна базуватись на інтенсивних методах навчання для набуття необхідних комунікативних навичок та вмінь, а також враховувати умови навчання ІМ у немовному ВЗО та специфіку студентів факультету фізичного виховання у фізіологічному та психологічному аспектах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ У СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок